Bana Kadar Yolun Var. Kitap Özeti..

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
çok sevdiğim bir yazarın ilk kitabı daha sonra Ben Senden Geliyorum isimli ikinci kitabını yazdı.

1421752697_b.jpg

Ürün Adı : Bana Kadar Yolun Var
Yayınevi : Destek Yayınları
Yazar : Pia
Konu : Anlatı,Anı- Mektup - Günlük

Pia’nın Bana Kadar Yolun Var adlı ilk kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı. Pia’nın Bana Kadar Yolun Var 312 sayfadan oluşmaktadır.

Pia’nın ilk kitabı Bana Kadar Yolun Var kitabından alıntılar:

Düşe kalka öğreniyorum sensizliği, önce anılarından arınacağım, sonra nefesime sinen hayaletinden… Nasılsa temizleniyorum yavaş yavaş, yokluğunda geceme sinen kâbuslardan… Çok bir beklentim de yok zaten, tebessüm edebilsem yeter sanki… Hem çok güzel mazeretlerim var benim, hayal kırıklıklarımın üstüne serdiğim… Her şeyi geride bırakma çabam bu kendimi kandırışım… Sanırım beceremiyorum ben bu işi, yok mu elini uzatıp bu dipsiz kuyudan beni çekip çıkaracak birisi…

İçimde bastırdığım koskoca bir çığlık yardım istiyor: “Beynime kürtaj talep ediyorum, alın şu piçi aklımdan!”

Pardon bayım, siz bu aşktan gittiniz diye iflas tabelası mı asacaktık yüreğimize?

Aslında yoktun, olduğunu düşünmek hoşuma gidiyordu sadece…

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
An geliyor insanlar kıbleyi şaşırıyor, ben yanlış kişiye âşık olmuşum çok mu!

Büyük düşün! Kaç kadın şiir edebilir ki seni?

Bazı aşklar dış gebelik gibidir, yeşerir, umutlanırsın ama sonunda çektiğin acıyla kalırsın.

Birilerinin bizi tamamladığını düşündüğümüz için hep yarım kaldık belki de.

Haydi şimdi indir o gardı müsait bir yerde. Her şey tamam artık. Ben yolu tarif ettim, sıra sende. Hoyratlığı olur aşkın, savurur seni yürekten yüreğe. Sen yeter ki iste, ben hazırım senden gelen tüm deliliklere. Korkma… Durma… At kendini yüreğime. Soran olursa aşk itti dersin.
bana-kadar-yolun-var-pia.jpg

Ya sen adam… Bensiz mutlu olamayacağını fark ettiğinde nasıl kapanacak kanayan yaran?

Bencilim ben, öyle hayır duaları geçmez beynimden.

Zaman basacağım ben yüreğime.

Kalk bir rakı koy kadehine. Ve yudumla. Kırmızı kadının senden vazgeçişinin şerefine