• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Balığa Limon Sıkılır mı Sıkılmaz mı?

AybüKe

"Çünkü Bu Ülkede Adalette Erkek"
V.I.P
24 saat süre tanınan ankete 458 bin 674 sosyal medya kullanıcısı katıldı.
vedat-milor-baliga-limon-sikilir-mi-6BMc_cover.jpg


Gastronomi yazarı ve TV programcısı Vedat Milor'un dün sosyal medya hesabında yayınladığı "Balığa limon sıkılır mı, sıkılmaz mı?" anketi bugün sonuçlandı. Katılımcıların yüzde 69'u "Evet, sıkılır" yanıtını verdi.
Vedat Milor, dün kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda takipçilerine "Geçen seneki menemen anketinden sonra en çok sorduğunuz soruları özellikle takip ettim. Biri bariz biçimde öne çıktı. Herkesin rahatlıkla fikir sahibi olabileceği bir soru: Balığa limon sıkılır mı?" sorusunu yöneltti.
24 saat süre tanınan ankete 458 bin 674 sosyal medya kullanıcısı katıldı.
1567015547277-screenshot-2019-08-28-wP5E.jpg

Katılımcıların yüzde 69'u "Balığa limon sıkılır mı, sıkılmaz mı?" sorusuna "Evet, sıkılır" yanıtını verdi. "Hayır, sıkılmaz" diyenlerin oranı ise yüzde 31'de kaldı.
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ben sıkmıyorum, sanki balığın butun tadını alıp lımonlu herhangı bır sey yıyormus hıssıyatı verıyor.o yuzden sade severım. rakı ve şalgam olması yeterli:):)
 

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Hayatın her kademesinde; evetler, hayırlar vardır... Herkese göre değişir, durumlar... " Herkesin zevki, birinci mevki " Cevap ne olursa olsun, ağzımızın tadı bozulmasın! ( Damak tadı değişkendir )
 

Calligil

Üyecik
Az önce balığa kimin sokmanın faydalarını anlatan şu yazıyı okudum.

BALIĞA LİMON SIKIN: Balığın üzerine limon sıkarak doğru mu yapıyoruz?

Balığın üzerine sıktığınız limonun içeriğindeki C vitamini ve antioksidanlar, balığın içindeki omega-3 kullanımını arttırıyor. Aynı zamanda balığın zehirleyici etkisi varsa vücuttaki toksik etkiyi de azaltıyor. Bu faydaları nedeniyle balığa limon sıkmanız doğru bir seçim olacaktır.
 
Top