• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bakış Açınız Bilinçaltınızi Ortaya Döken Kişilik Testi

Lelis

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Test: Size En Hayret Verici Gelen Görsel Hangisi? Bakış Açınızı Ve Bilinçaltınızı Ortaya Döken Test

Soyut imajlarla hazırlanan bilinçaltı testlerinin belli başlı kişilik özelliklerini gün yüzüne çıkarma konusundaki başarısını hepimiz biliyoruz. Görsel bilinçaltı testilerinden farklı olarak gerçek fotoğraflar kullanılarak hazırlanmış olan bu test, size hayret veren ve duygusal anlamda hareketlenme yaratan resme göre dünya görüşünüzü ortaya dökme amacında.

Aşağıdaki görseller arasından sizde en çok hayret uyandıran resim hangisi?

İki resim arasında kaldıysanız, iki görsele de ait yorumları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer 1 numaralı resmi seçtiyseniz;

Seçtiğiniz bu görsel “kuzey ışıkları” denen fenomeninin fotoğrafıdır. Siz doğayı seven, doğaya saygı duyan birisiniz. Bitkilere ve hayvanlara karşı sevecen bir ilgi beslemeniz mümkündür. Hayvanlara kötü davranılmasından asla hoşlanmıyor bu tarz insanları korkunç buluyorsunuz. Ayrıca aynı duyarlılığı bitkilere karşıda besliyor olabilirsiniz. Genel olarak doğaya saygılı ve ondan etkilenen birisiniz.

Eğer 2 numaralı resmi seçtiyseniz;

Siz araştırmaya, okumaya, yazmaya kısacası eğitime ve gelişime önem veren birisiniz. İnsanın kendini geliştirmesi ve kendine bir şeyler katmak için çabalamasını saygın bir uğraş olarak görüyorsunuz. Kitap okumaktan, internette araştırma yapmaktan veya kendinizi geliştirecek diğer uğraşlardan keyif aldığınızı söylemek hiçte yanlış olmaz. İnsan teknolojisinin ve gelişimin zirve noktalarından biri olan Ay’a inişi seçmeniz bunu kanıtlar nitelikte.

Eğer 3 numarayı seçtiyseniz;

Eğer bu görseli seçtiyseniz, siz ruhani tarafı kuvvetli ve duygusal birisiniz. Saygılı olmaya, şükretmeye ve insani bağları güçlü kılan diğer şeylere minnettar olmaya çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz sizi etrafınca sevilen biri haline getiriyor. İnsanoğlunun ve yaratılışın en büyük mucizelerinden biri olan yeni doğmuş bir bebeği seçmeniz bunu işaret ediyor.

Eğer 4 numarayı seçtiyseniz;

4 numaralı resim sizde en çok hayret uyandıran görsel ise bu, yeni yerler görmekten, yeni kültürler tanıyarak kendinize bir şeyler katmaktan hoşlandığınız anlamına gelir. Başka ülkeler ve kültürler hakkında araştırmalar yapıyor olmanız gayet olasıdır. Diğer insanlar normal tatilin hayalini kurarken, siz farklı yerleri gezme ve keşfetme isteğiyle dolup taşıyor olabilirsiniz. Ayrıca yeni insanlarla tanışmaktan da keyif alıyor olabilirsiniz.

5 numaralı görseli seçtiyseniz;

Bu görseli en hayret verici resim olarak seçtiyseniz, siz gerçekten zeki ve entelektüelsiniz. Birbirinden farklı resimler arasında gayet basit duran bu elektronik devreyi seçmeniz bir mantık ve zeka insanı olduğunuzun kanıtıdır. Size göre hayret verici olan ve şaşılması gereken şeyler insanın beyin gücü ile başardıkları ve zeka ile gelebildiği noktadır. Bu sebeple eğitime ve kendinizi geliştirmeye ekstra önem veriyor olabilirsiniz.
 
Top