Babalar Günü konulu kompozisyon

Egtmci

Katılımcı
Babalar Günü ile ilgili Kompozisyon

CANIM BABACIM

Babalar gününü kutluyor o mübarek elelrinden öpüyorum.Biliyorumki sana özel bu günde seni mutlu edecek en büyük armağan seni daima seven ve sorumluluklarını yerine getiren bir oğulun olduğunu bilmen ve buna inanmandır.

Sevgili babacım sen ailemimizin en büyüğü ve evimizin direğisin.Fedakarca çalışıp, emek vererek evimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşıp durursun.Benim okuyup iyi bir insan olmama için maddi manevi hiçbir desteğini esirgemeden yemez yedirir, giymez giydirirsin.

Babacım bana inanıp güvenmeni ve birgün benimde sana hayırlı bir evlat olarak yapmam gereekn herşeyi yapacağımı zaten biliyorsun.Ailemizin mutluluğu ve yuvamızın sıcaklığını yaşadığım ve öğrendiğim tüm güzellikleri senin bizim için veriğin emeklere borçlu olduğumu biliyorum.Sorumluluğunu bilen iyi bir babanın oğlu olduğum için çok şanslıyım bana verdiğin emekleri boşa çıkarmayarak aileme ve vatanıma faydalı bir insan olcağım.

Canım babam Allahtan sana sağlık mutluluk ve uzun ömür vermesi için dua ediyoruym.Unutma ki birgün yaşlandığında senin elin, ayağın herşeyin ben olan bir evlat olacağım.Tıpkı ben küçücükken senin bana olduğun gibi.Seni çok seviyorum, babalar gününü yıllarca aile huzurumuz ile sağlık içinde kutlamayı diliyor saygıyla ellerinden öpüyorum.