Aziz Yıldırım'ın Pereira'dan rapor talebi

KitapBey

Üye
Salı günkü yönetim kritik önem taşıyor. Aziz Yıldırım, Portekizli hocayı da toplantıya davet etti ve rapor istedi.

Fenerbahçe'de Vitor Pereira ile ilgili karar önümüzdeki hafta netleşecek. Başkan Aziz Yıldırım, Berlin seyahati öncesi bir araya geldiği Portekizli hocadan tüm sezonun değerlendirmesi için bir rapor istedi.

Doğrularını ve yanlışlarını yazmasını istedi
Aziz Yıldırım'ın, Pereira'dan futbolcular için hazırlayacağı rapor dışında, kendi doğruları ve yanlışlarını da değerlendirmesini talep ettiği öğrenildi. Başkan bir anlamda Vitor Pereira'dan kendi kendini eleştirmesini istedi. Pereira'nın raporu önümüzdeki salı günü yapılması beklenen toplantıda ele alınacak.

Son şansını kullanacak
Yıldırım'ın Pereira'yı da toplantıya davet ettiği gelen haberler arasında. Pereira'nın sunacağı rapor, gelecek sezon ile ilgili planları ve yöneticilerin sorularına vereceği yanıtlar, Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağını belirleyecek.

Yıldırım, yönetimi ikna etmesini istiyor
Aziz Yıldırım'ın, tepkilere rağmen arkasında durduğu Portekizli teknik adamdan tüm yöneticileri ikna etmesini istediği ve bunu başarması halinde bir sezon daha kendisiyle yola devam etmeyi planladığı bildirildi. Aksi halde ise Vitor Pereira ile yollar ayrılacak ve yeni bir teknik direktör bulunacak.
 
Top