• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayrılık Sözleri

Emrah3535

Üyecik
Sözler

Sevebileceğim birine benziyordun dedi. Olsun dedim, sen de insana benziyordun.

Kimsenin bilmediği intiharlarım var benim, yaşamdan kopmuşçasına kaçışlarım var insanlardan.
Bilmediği mevzularda bilenlerden daha çok ukalalık yapanların ümüğünü sıkmak istiyorum.

Kendini beğenmiş insanoğluı severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, ayrıcalıktır.
Hepiniz bana gülüyorsunuz farklı olduğum için ben hepinize gülüyorum aynı olduğunuz için.

Trip atmasın, dırdır etmesin, hep elimin altında olsun, nazlı nazlı süzülsün istiyorsanız, balık alıp besleyin.
Ben kendi kusurlarımla dalga geçen bir insanım. Senin sokmaya çalıştığın lafa mı üzüleceğim.

Defterini dürdüğüm insanların muhasebesini tutmuyorum. İade faturasını kesip, hatalı mal olarak iade ediyorum.
Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun kabahatudur. Eğer o kişi seni bir çok kere aldatmışsa bu senin kabahatundur.

Bazı insanların resimlerine bakıyorum, o kadar güzeller ki; hep resimlerde kalsınlar isterim. Çünkü karakterler objektife girmiyor.

En Güzel, En Dikkat Çekici 50 Facebook sözleri

Ey iki adımlık yerküre, senin tüm arka bahçelerini gördüm ben.

Yalnızca tuvaletleri değil, birbirimizi de bulmak istediğimiz benzer biçimde bırakalım.
Gidiyor musun? Git! Soytarısı terk etti diye, kralın sarayı yıkılmaz.

Hayallerimi bırak umutlar senin olsun döneceksin sanarak yaşanmaz biliyorsun!
Ne olur artık vurma beni uzaklaş, bundan bu şekilde benim için hüzündür aşk!

Değmeyen birine dönerek bakmam adamsa notunu hayvansa otunu verir giderim.
Tutamayacağın sözleri verdiğin kalpte tutunamayacağını da hesap etmeliydin.

Sadisttir insanoğlu, kendilerine uygun mazoşist ararlar sonrada kullanır kullanır atarlar.
Piyangonun sana çıkmadığına çok şaşırdım. Oysa bütün numaralar sendeydi.

Kimi insan vardır, yokluğunda yeri dolmaz. Kimi insanda vardır, varlığında bir halt olmaz!
WhatsApp hikaye Sözleri 2019

Kulislerini bildiğim insanoğlu sahneleriyle ilgilenmiyorum!

Unutma! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek can verir.
Bağlanmaktan korkuyorum dedi. Tasmasını çıkardım gitti.

Kırdığın kalbin sahibine iyi bak. Yolun bir gün muhakkak ona çıkacak.
Siz nasıl rol yaparsanız, bende öyle senaryo yazarım. Sıkıntı yok.

Şerefin kadar konuş desem, ömür boyu susacak insanlar tanıyorum.
Kim demiş adam dayıya çeker diye! Bazı erkekler var aynı halası!

Sevilmek istiyorsan önce insan ol! Ha ayrıca insanlık bedava rahat ol!
Wi-fi görmüş telefon şeklinde her önünüze gelene bağlanmayın.

Sevdiğin hanıma haiz çıkamıyorsan, Annenle güne gideceksin paşam.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey; hiç değmeyecek olan kişilere yüreğimin değmiş olması

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insanı, eskiden “hiç bitmesin” dediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin.

Bir gün herkes gibi olmadığımı anlayacaksın ; Ama o zaman sen benim için herkes gibi olacaksın.

Ya bir gün karşılaştığımızda “Düşman” gibi değilde, “pişman” gibi bakarsak? Hiç Düşündün mü?

Gidiyorsun…Umarım aldığın karar seni pişman etmez kendine. Umarım doğruya dosdoğru gidersin. Yanıldığını anladığın an geri dön. Seni buralarda bekliyor olacağım. Sadece çok gecikme. Belki yine buralar da olurum ama buralar eskisi kadar burası olur mu bilemem.

Gelen bir şey katmaz artık bana, giden de hiçbir şey eksiltmez. Gel ya da gelme sevgili, artık benim için hiç fark etmez.

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orda sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer…

Pencere kapandı ömür sahnemde, artık bana elveda…

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiç bir şey almadan, bir şey vermeden, yol ayrılmış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kalmadan gidiyorum.

Rüzgâr ve martı sordular seni, neredesin? Nasıl derim terk etti, bırakıp beni gitti? Anladılar ki aşkımız bitti. Alay ettiler benle hep, sen oldun bunlara bak sebep. Martı dedi: gördüm onu belinde erkek kolu. Rüzgâr güldü halime, dedi: gidelim, düş önüme. Gidemem, dinle martıları. Bitmiyor alayları.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
G E L M E”..!!
Ne “KIRABİLECEĞİN”
…. Bir “KALBİM”,
Ne/de “YAKABİLECEĞİN”,
Bir “CAN/ım” Var,
…. Şimdi..!
“ZİYAN” Edebileceğin,
Hiçbir Şey,