• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Kerem

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
Seni en çok ne kızdırır? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?
Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?

Kolay kolay sinirlenmem ama neye kızacağım hiç belli olmaz. ?

Eğer üzerime gelinmezse çabuk sakinleşirim ama öfkelendirin kişi üzerime gelmeye devam ederse sonu kötü bitiyor.

Sırtıma çantamı alıp dünya turuna çıktığım bir film olurdu herhalde. Adıda ‘Özgürlük’ olurdu herhalde.

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bana çok sevdiğin birkaç mısrayı yazabilir misin?

Deniz mi, dağ taş mı daha çok seversin?

Kalabalıktan mı daha çok hoşlanırsın, yalnız kalmaktan mı?

Makyaj konusunda ne düşünüyorsun?

Şimdi ki aklım olsa ............................................................................................ yapardım dediğin neler var?
Ve yapmazdım dediklerin var mı?

Hayat haz veriyor mu?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Mesleğini mecburen bırakmak zorunda kalsan hangi işle uğraşmak isterdin?
Uzaylılar var mı sence?
En sevdiğin tatlı?
En sevmediğin tatlı?
" Ayyyyy ben hiç sevmem ya " deyip burun kıvırdığın şeyler var mı?

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
Bana çok sevdiğin birkaç mısrayı yazabilir misin?
“Ölüm bize ne uzak bize ne yakın ölüm.
Ölümsüzlüğü tattık bize ne yapsın ölüm”

Deniz mi, dağ taş mı daha çok seversin?
Boğulma fobim olduğu için deniz ile çok aram yok :) Daha çok dağı taşı, börtü böceği severim.

Kalabalıktan mı daha çok hoşlanırsın, yalnız kalmaktan mı?
Yalnız kalmaktan.

Makyaj konusunda ne düşünüyorsun?
Bence gereksiz bir uğraş ama insanlar kendini öyle rahat hissediyorsa da saygı duymak gerekir. Doğal güzellikten yanayım :)

Şimdi ki aklım olsa ............................................................................................ yapardım dediğin neler var?
Ve yapmazdım dediklerin var mı?
Şimdi ki aklım olsa evliliğimin ilk yıllarında herkestan daha uzak olurdum.

Kimsenin ne düşündüğünü önemsemezdim.

Hayat haz veriyor mu?
Bazen ızdırap olsada genellikle haz veriyor.

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
Mesleğini mecburen bırakmak zorunda kalsan hangi işle uğraşmak isterdin?
Bilmiyorum ki hiç düşünmedim aslında ama arabaları seviyorum. Belki galeri işi ya da oto yıkama işi yapabilirdim.

Uzaylılar var mı sence?
Bence var olduklarına inanıyorum.

En sevdiğin tatlı?
Künefe

En sevmediğin tatlı?
Tiramisu :honk:

" Ayyyyy ben hiç sevmem ya " deyip burun kıvırdığın şeyler var mı?
Brokoli, enginar, kereviz, roka. Allah yokluğunu göstermesin ama zorda kalmadıkça yemem.

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
Kadın ve erkek eşitmidir sence?
Haklar konusunda eşittir tabiki, bir erkek ne kadar özgürse kadında o kadar özgür olmalıdır tabi ki ama bedenen ve ruhen eşit değildir. Kadınlar zariftir ve hassastır bir çoğu erkeklerin kaldırabildiği yükü kaldırmazlar. İstisnalar hariç tabiki. :) Bu nedenle erkeklere iş düşer aslında, kadınlar ile inatlaşmamak gerekir, siz bizden çok farklısınız. Bizim doğal karşıladıklarımıza siz kırılabiliyorsunuz ya da yapabilirsiniz diye düşündüklerimizi yapamayabiliyorsunuz. Kısacası haklar konusunda eşitiz kesinlikle ama yapabileceklerimiz konusunda eşit değiliz. Yine istisnalar hariç. Tabi sizin yapabildiklerinizi de biz yapamıyoruz bunuda unutmamak lazım.