Ayın konuğu katip

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Geçen ayın konuğu olan LâL'ın konukluk süresi bitti. Kendisine bir ay boyunca konuda sorulan sorulara verdiği samimi cevaplardan dolayı teşekkür ederiz. Bu ay için ise yeni bir konuğumuz koltuğuna oturmak için bekliyor. Kendisine sunulan teklifi kabul ettiği için teşekkür ederiz. Ve bu ayın konuğu @katip. Kendisine bir ay boyunca soracağımız sorularla tanımaya çalışacağız. Katip hayırlı olsun diyor ve seni koltuğuna alalım diyorum.

İlk soruda benden.

Nickin neden katip?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Hayırlı olsun koltuğunuz :)

Hobileriniz, fobileriniz, hayalleriniz neler diyerek ben de ilk sorumu sorayım :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
hayırlı olsun, koltuk da pek şık görünüyor :)

benim sorum, mesleğiniz nedir. bunun dışında, kalbinizde yatan başka bir meslek var mıydı?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
hayırlı olsun katip ..

Ben de mesleğini sevip sevmediğini sormak istiyorum ..İmkanın olsa hangi mesleği yapmak isterdin ?

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Öncelikle bu özel davetiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederim.Dilim döndüğünce ve fazla özele kaçmadığı müddetçe tüm sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Sanırım okuyup yazma işlerini çok sevdiğimden olsa gerek :)

Kim eğdi o koltuğu ne hale gelmiş ya :)

İşin şakası bir yana ben de bu bölüme hoş geldiniz diyorum. Yaşadığınız şehri seviyor musunuz diye de ilk sorumu soruyorum. :)

Haklısın Yorumsuz kardeş koltuk oturulacak gibi değil :)

Hoşbuldum, teşekkür ederim. Elbet doğup büyüdüğüm şehir burası çok özel anılarım oldu nereye baksam mutlak bir hatırası vardır.Seviyorum memleketimi.

Hayırlı olsun koltuğunuz :)

Hobileriniz, fobileriniz, hayalleriniz neler diyerek ben de ilk sorumu sorayım :)

Sağolun...

Çekmesini sevmesemde tesbih kolleksiyonum var.
Kimsenin bilmediği sır gibi sakladığım fobim şimdi açığa çıkacak, köpeklerden çektiğim nedir:)

hayırlı olsun, koltuk da pek şık görünüyor :)

benim sorum, mesleğiniz nedir. bunun dışında, kalbinizde yatan başka bir meslek var mıydı?

Memurum . Çocukken hep pilot olmak isterdim nasip olmadı ama gemi kaptanı oldum...

Bende hoşgeldiniz diyorum ama şimdilik soru sormuyorum

Hoşbuldum sağolun...

hayırlı olsun katip ..

Ben de mesleğini sevip sevmediğini sormak istiyorum ..İmkanın olsa hangi mesleği yapmak isterdin ?

Mesleğimi severek yapıyorum.Severek yaptığım içinde işimde gayet başarılıyım.Açıkcası daha yüksek mevkilerde gözüm:)