Ayın Konuğu Düş

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Evet yeni bir konukla baş başayız bir ay boyunca kendisine çok özel sorular haricinde sorular sorup tanıma fırsatına sahipsiniz. Eminim birçoğunuzun merak ettiği bir isim kendisi. Duruşu, sempatisi, gerekginde sakin gereğinde ise fırtına oluşuyla sevilen mavi severimiz. Evet bu ayın konuğu @Düş. Kendisine bir ay boyunca sabır ve bol şans diliyorum ;)

Konuk Düş olunca koltukta elbette mavi olmalıydı ;) Düş canım seni koltuğuna alayım hemen :)

konuk-kooltugu.jpg

Ve tabi ki ilk soru benden

Koltuğunu beğendinmi ?:)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Tam isabet beklenen konuklardan biri bence. Yakıstığını düsündüğüm üyelerden, koltuk hayırlı olsun :)

Düş kimdir , neler yapar, yasantısı nasıldır ?

İlerleyen zamanlarda kitap yazma fikri var mı acaba?

Düşlerinde olan gerçekleşmesini istediğin bir evlilik teklifi var mı? Evli iseniz gerçekleşti mi :)

Düş çocukları sever mi ? Çocuklarla arası nasıldır?

Düş'ün örnek aldığı bir yazar var mı ? Beğendiği bir yazıyı bizimle paylaşabilir mi?

Simdiden teşekkürler.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Evet yeni bir konukla baş başayız bir ay boyunca kendisine çok özel sorular haricinde sorular sorup tanıma fırsatına sahipsiniz. Eminim birçoğunuzun merak ettiği bir isim kendisi. Duruşu, sempatisi, gerekginde sakin gereğinde ise fırtına oluşuyla sevilen mavi severimiz. Evet bu ayın konuğu @Düş. Kendisine bir ay boyunca sabır ve bol şans diliyorum ;)

Konuk Düş olunca koltukta elbette mavi olmalıydı ;) Düş canım seni koltuğuna alayım hemen :)

konuk-kooltugu-jpg.95751

Ve tabi ki ilk soru benden

Koltuğunu beğendinmi ?:)
Bende sevinmistim unutuldu diyee tuhh :)
Simdi ben bu koltuga oturursam bir daha kalkmam,soylemedi demeyin.
Cok cok begendim mavili beyazli koltugumu.

Konukluğun hayırlı olsun Düş...
Boy kilo ve yaşını öğrenebilirmiyiz :-)
Kiloma taktin sen taktin ehe.
Boyum 1.73 kilom 57.En fazla 60 olabiliyorum. Cok zorladim fazlasi olmuyor. Kilom hicbir zaman sabit kalmiyor nedense.
Hayırlı olsun koltuğun @Düş. Terlemek bedava burada :)

Neden bu gizem? diye ilk sorumu soruyorum ben de ;-)
hani sen simdi bu soruyu 1-2 ay oncesinde sormus olsan tamam diyecegim dee. neysee.
Gayet rahat bir sekilde tanitacagim kendimi.
sasiran arkadaslar mutlaka olacaktir.

Koltuğun hayırlı olsun canım :)
Benim merak ettigim sey, giyim tarzın. Gözümde hep marjinal bir hava canlanıyordu, ama @Düş nasıl giyinmeyi sever acaba?
isim geregi genelde klasik giyiniyorum. is ve is disinda ciddi bir gomlek takintim var. kocaman bir dolabim ve icinde ruh halime gore kombinlerim mevcut. sen zaten az cok tahmin edebiliyorsun nasil bir tarzim oldugunu :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Tam isabet beklenen konuklardan biri bence. Yakıstığını düsündüğüm üyelerden, koltuk hayırlı olsun :)

Düş kimdir , neler yapar, yasantısı nasıldır ?

İlerleyen zamanlarda kitap yazma fikri var mı acaba?

Düşlerinde olan gerçekleşmesini istediğin bir evlilik teklifi var mı? Evli iseniz gerçekleşti mi :)

Düş çocukları sever mi ? Çocuklarla arası nasıldır?

Düş'ün örnek aldığı bir yazar var mı ? Beğendiği bir yazıyı bizimle paylaşabilir mi?

Simdiden teşekkürler.
Aslinda bu sorulari yanitlamayi hic dusunmuyordum. Kendimden bahsetmeyi,kim ve ne oldugumu uzun zamandir bu tarz platformlarda soylemekten hoslanmiyorum. Bu foruma ilk geldigimde,gelme amacim farkli oldugu icin kendime onemsiz bir karakter secmistim. Sonrasinda @YoRuMSuZ 'un dostluguna daha fazla dayanamayip ona acilmistim.
Sorularina gelince;
Düş 1989 giresun dogumlu,yazmayi cizmeyi seven dengesiz bir hatun.
Kitap konusunda buyuk konusmak istemiyorum. henuz boyle bir dusuncem yok.
Ah bu soru beni öldürdü :) Evli degilim. Evlilik dusunmuyorum. Evlilige karsi hic hos olmayan dusuncelere sahibim. Bu arada hayal gucumun sinirlari yok. evlilik teklifi yapacak kisi/kisiler icin kotu bir durum olsa gerek :)

Her ne kadar evlilige soguk baksam da cocuklara bayilirim. Ozellikle de kiz cocuklarina. Hani boyle 2-5 yas arasi cocuklara mini etek/elbise falan giydirirler ya ben bitiyorum onlara. O Popolarini isirip morartmak istiyorummm.
Kisilik olarak ornek aldigim bir cok yazar var. Fakat yazilarini ornek almiyorum elbette.Hayal gucunu ve kurgusunu sevdigim tek yazar Dan Brown.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Nihayet çoktan oturtmalıydık seni koltuğa geç bile kaldık :)
Hayırlı olsun koltuğun Düş..

Mesleğin ne sevdiğin istediğin bir meslek miydi..
Ve de hayatında olmazsa olmaz diyebileceğin şeyler..

Düş

Özel Üye
Özel üye
Hiç unuturmuyum canım;)

Koltuğu begenmene sevindim.

Ne tür kitaplar okursun?diye sorumuda sorayım hemen.
cayimi yudumlarken kahraman tazeoglu
uyumak icin yatagima gectigimde canan tan
ozellikle kitap okumak icin ayirdigim zamanlarsa kisisel gelisim,bilim kurgu ve aksiyon tarzi okuyorum.

Nihayet çoktan oturtmalıydık seni koltuğa geç bile kaldık :)
Hayırlı olsun koltuğun Düş..

Mesleğin ne sevdiğin istediğin bir meslek miydi..
Ve de hayatında olmazsa olmaz diyebileceğin şeyler..
cicegi burnunda ogretmenim. sevdigim bir meslek.
Hayatimda olmazsa olmazlarim yok. "Su olmazsa yasayamam" diyebilecegim bir seye sahip degilim. Bu gercekten kotu bir durum.