• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Düş

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Tekrardan merhabalar. Dan brown diyince sorumla geldim :)

Dan brown un kitaplarını ablamda severek okur ve yakın takipcisidir. Zamanında tam bana göre olduğunu sevebileceğimi söleyip önüme ihanet noktası ile melekler ve seytanlar kitabını koymustu. 10 sayfadan sonra sıkılıp kapatmıstım her zaman ki gibi. Siz diyince tekrardan anılar pekisti ve tekrardan denemek istiyorum. Sizce cehennem adlı kitabından mı başlayım yoksa, baştan sona doğru mu geleyim. Fikrinizi alabilir miyim.

Saygı cercevesinde tartışma platformunda bulunur musunuz ?

Türk yazarlar hakkında düşüncelerin neler ?

Gazetesi/yazar olarak yılmaz özdil'i takip ediyor musun/ sever misin ?

Gazete okuyor musunuz? Öncelikli hangi gazeteleri okursun veya özel olarak okuduğun var mı ?

Düş

Özel Üye
Özel üye
Tekrardan merhabalar. Dan brown diyince sorumla geldim :)

Dan brown un kitaplarını ablamda severek okur ve yakın takipcisidir. Zamanında tam bana göre olduğunu sevebileceğimi söleyip önüme ihanet noktası ile melekler ve seytanlar kitabını koymustu. 10 sayfadan sonra sıkılıp kapatmıstım her zaman ki gibi. Siz diyince tekrardan anılar pekisti ve tekrardan denemek istiyorum. Sizce cehennem adlı kitabından mı başlayım yoksa, baştan sona doğru mu geleyim. Fikrinizi alabilir miyim.

Saygı cercevesinde tartışma platformunda bulunur musunuz ?

Türk yazarlar hakkında düşüncelerin neler ?

Gazetesi/yazar olarak yılmaz özdil'i takip ediyor musun/ sever misin ?

Gazete okuyor musunuz? Öncelikli hangi gazeteleri okursun veya özel olarak okuduğun var mı ?

Dan Brown okumadan once zihnini tamamen bosaltman gerekiyor. Aklin baska bir yerdeyken kitaba odaklanmam mumkun degil. Ayrica istedigin kitaptan baslayabilirsin. Sonucta seri degil. Hepsi ayri bir kurgu. Ben ozellikle Kayip Sembol,Cehennem,Melekler ve Seytanlar adli kitaplarini cok severel okudum.

Tartisma platformlarini severim.Ozellikle siyasi konular ilgimi cekiyor

Turk yazarlarindan takip ettigim isimler var. Hatta onceden daha cok takip ederdim. Fakat bizim yazarlarimiz tarzini hic degistirmedikleri icin bir yerden sonra sıkıyor okuyucularini.

Yilmaz Ozdil sevmem.

Gazete kokusuna bayilirim :) Ozellikle okumadigim 1-2 gazete disinda ayirt etmiyorum.Ogretmenler odasinda buldugumu okuyorum :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Düş güçlü biri mi ?

Düş'ün aile kavramı var mıdır ? Ailesine bağlı biri mi ? Ailesi yanında mı uzaklarda mı ?

Ben aglamam demissin. Düş gercekten hiç ağlamadı mı ? İlla üzüntü değil mutluluktan bile olsa gözyaşı dökmedi mi?

Fazla özel bulduğunuz soruları cevaplamayabilirsiniz. Haddimi asarsamda uyarın beni lütfen.

Teşekkürler.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Düş güçlü biri mi ?

Düş'ün aile kavramı var mıdır ? Ailesine bağlı biri mi ? Ailesi yanında mı uzaklarda mı ?

Ben aglamam demissin. Düş gercekten hiç ağlamadı mı ? İlla üzüntü değil mutluluktan bile olsa gözyaşı dökmedi mi?

Fazla özel bulduğunuz soruları cevaplamayabilirsiniz. Haddimi asarsamda uyarın beni lütfen.

Teşekkürler.

-Guclu olduguma inaniyorum.
-Aile kavrami benim icin cok onemli. Ailemden uzak oldugum icin daha da duskunum onlara.
-En son ne zaman agladigimi inan hatirlamiyorum. Bir baskasi icin veya dunyevi birsey icin asla aglamam. Ayrica mutlugumu gozyaslarimla degil yuzumdeki gulucuklerle belli etmeyi tercih ederim.

Son düzenleme:

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Feminist biri misin ?

Evlilige bu kadar soğuk bakmanın nedeni nedir?

Kendini cizmeyi denedin mi ?

Kara kalem calışmaların var mı ?

Cizimle ilgili projen oldu mu ilerde olur mu ?

Fal baktığını okumustum. 6.hislerin kuvvetli mi ? Yoksa sallamasyon mu bakıosun :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Feminist biri misin ?

Evlilige bu kadar soğuk bakmanın nedeni nedir?

Kendini cizmeyi denedin mi ?

Kara kalem calışmaların var mı ?

Cizimle ilgili projen oldu mu ilerde olur mu ?

Fal baktığını okumustum. 6.hislerin kuvvetli mi ? Yoksa sallamasyon mu bakıosun :)
-feminist oldugum soylenir. fakat lutfen yanlis anlasilmasin. sadece kadin haklarini savunuyorum. herhangi bir erkek dusmanligim yok. gunumuzde feministligi yanlis anlayanlar var
-evlilige soguk bakmiyorum. dogru kisiyle gayet sicak bakabilirim :)
-kendimi cizmeyi denemedim hic. ama guzel fikirmis. kendi capimda karakalem calismalarim var evet. fakat cizim konusunda kendimde bir gelecek gormuyorum. bu nedenle bir proje yok.
-6.hislerim mi kuvvetli yoksa guzel mi salliyorum bilmiyorum ama fal konusunda gayet iyiyim.

Bir kadın ve bir erkeğin sonsuz aşkla birbirlerine bağlanabileceklerini düşünüyor musun @Düş ?
annemin bir is arkadasi var. o kadin ve esini gordukten sonra evet inaniyorum. dogru kisiyi bulmak mesele..
Bana en sevdiğin 3 parçayı sırasıyla söyle :)
leonard cohen- dance me to the end of love
fatima spar - bosa noga
fikret kizilok- gecenin ucunde

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Okulda öğrencilerinle aran nasıl?
Öğretim sistemi hakkında ne düşünüyorsun?
Sencede okulda sadece öğretim yapılıp eğitim kaldırıldımı?