• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Düş

Papatya

V.I.P
V.I.P

Düş, hayırlı olsun canım... :) Öğretmenlik demişsin ne kadar güzel :)
O zaman bir kaç soru sormak lazımdır sana :)
İşini seviyor musun?
Ne burcusun, yükselen burcun nedir?
En sevdiğin tatlı hangisi :)

Benim hakkımda varsa düşüncelerini alabilir miyim canım
Kolay gelsin... :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Kadınlarla ilgili bir projede yer aldığını yazmışsın ve ben merak ettim konuyu. Projenin içeri tam olarak nedir?
Kadin sagligi ile ilgili bir proje. Burada icerigi ile ilgili bilgi vermem pek uygun olmaz abla. daha sonra ozel mesaj yoluyla anlatirim.

Düş, hayırlı olsun canım... :) Öğretmenlik demişsin ne kadar güzel :)
O zaman bir kaç soru sormak lazımdır sana :)
İşini seviyor musun?
Ne burcusun, yükselen burcun nedir?
En sevdiğin tatlı hangisi :)

Benim hakkımda varsa düşüncelerini alabilir miyim canım
Kolay gelsin... :)
Isimi gercekten severek yapiyorum.
Akrep burcuyum. yukselenim de akrep :)
Sutlu tatlilara bayilirim. hepsi benim bebeklerimm.
Gozlemledigim kadariyla sakin bir yapin var. Elinden geldigince insanlara ilimli ve olumli yaklasiyorsun.
Tesekkur ederim sorular icinn :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Tekrardan merhabalar :)

Akrep burcuyum diyince hemen geldim, en korktuğum burc olsa da. O kadar sadık ve sırdaşlardır ki en iyi dost olandır. Ama bi o kadar kapalı kutulardır. Sizde aynı mısınız ? Kendi iç dünyanız sizde mi gizlidir ?

Düş

Özel Üye
Özel üye
Tekrardan merhabalar :)

Akrep burcuyum diyince hemen geldim, en korktuğum burc olsa da. O kadar sadık ve sırdaşlardır ki en iyi dost olandır. Ama bi o kadar kapalı kutulardır. Sizde aynı mısınız ? Kendi iç dünyanız sizde mi gizlidir ?
Burcumun ozelliklerini fazlasiyla tasiyorum. Evet ic dunyam her daim bende gizli. Ve ben istemedigim surece insanlar beni taniyamaz. Genelde gizemli oldugumu dusunurler ama alakasi yok. Bu tamamen sizin bahsettiginiz sey ile alakali.

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
İnsanlara karşı hep mesafeli mi yaklaşırsınız ?
Öğretmenlik diyince merak ettim. Ne öğretmenisiniz?

Yardımcı kitaplarla ilgili müdür ve yayıncıların ikili anlaşmalar hakkında düşünceleriniz nedir ? (İnşallah sormak istediğim soruyu sorabildim)

Karadeniz'in hayranı biri olarak karadeniz oyunları oynuyor musunuz ?

Tekrar tekrar geliorum biraz fazla meraklıyım kusura bakmayın :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
İnsanlara karşı hep mesafeli mi yaklaşırsınız ?
Öğretmenlik diyince merak ettim. Ne öğretmenisiniz?

Yardımcı kitaplarla ilgili müdür ve yayıncıların ikili anlaşmalar hakkında düşünceleriniz nedir ? (İnşallah sormak istediğim soruyu sorabildim)

Karadeniz'in hayranı biri olarak karadeniz oyunları oynuyor musunuz ?

Tekrar tekrar geliorum biraz fazla meraklıyım kusura bakmayın :)
Ayrim yapmadan es dost herkesle aramda mutlaka bir mesafe olur. Fazla samimiyetin can sıkıcı sonuclar doguracagina inaniyorum.
Bransim Bilisim Teknolojileri.
Evet soruyu gayet dogru sekilde sormussunuz. Egitim alaninda bile cikarci zihniyet rol aliyor. Yapacak birsey yok.
Yoresel oyunlarimizla pek aram yok. Ama cok guzel Karadeniz turkuleri soylerim :)

Buyuk bir zevkle cevapliyorum. Merakinizi dilediginiz kadar giderebilirsiniz.