• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın konuğu DÜŞ BOZUMU

Düş Bozumu

Özel Üye
Özel üye
O zaman şaşırtıcı bir olay ?
Şaşırtıcı olay varda nasıl anlatayım ki bilemedim şimdi devriyede yaşadık olayı çevirme yapıyoruz banka aracının bir tanesi ikiz plakaya çıkmış tabi ihbar üzerine durdukduk biz ama esas olay gerçekten bizim durdurmamızmış meğerse sevkiyatın tespit edilebilmesi için adamı sevdik biraz öğrendikten sonra da bişey diyemedim adama detaylı anlatamazdım okuyunca biraz saçma gelecek ama işte mecburen böyle anlatmak zorundayım.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Bir foruma 2 düş fazla gelmesin ?
mesleğiniz nedir? işinizi severek mi yapıyorsunuz?
işten kalan zamanlarinizda neler yaparsınız?
kitap okur musunuz?
sevdiğiniz/sevmediğiniz film türleri nedir? tekrar tekrar izlediğiniz/etkilendiginiz bir film önerir misiniz?
yanından ayirmadigin özel bir eşyan var mı?
son olarak;
aşk biterse kalpte ne kalır?

Düş Bozumu

Özel Üye
Özel üye
Bir foruma 2 düş fazla gelmesin ?
mesleğiniz nedir? işinizi severek mi yapıyorsunuz?
işten kalan zamanlarinizda neler yaparsınız?
kitap okur musunuz?
sevdiğiniz/sevmediğiniz film türleri nedir? tekrar tekrar izlediğiniz/etkilendiginiz bir film önerir misiniz?
yanından ayirmadigin özel bir eşyan var mı?
son olarak;
aşk biterse kalpte ne kalır?

Ben geldiğimde kimse yoktu o yüzden benim için sorun yok :) antrenörlük mezunuyum şuan için çalışmıyorum torpili bebeler atanmaya devam ettiği sürece hiç sanmıyorum severek yapacagımı duruma göre hareket ediyorum kitap okurum çoğu film türünü izlerim the notebook ve dağ serisi saatim ve bilekliğim hüzün ve acı kalır.

Teşekkürler efenim sorular için