• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Cemree

cemree

=)=)
V.I.P
@RUZG4R

Nasıl mod oldun

Nasıl cevap vereceğimi şaşırdım ya :P alın terimle :D ya özel bir şey değildi diğer arkadaşlar gibi işte :D :D prosedür neyse ona uyduk diyelim :P :P

Düzenleyen yönetici:

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Sanırım iç mimar olmak istiyorsun bunu okuduğumu hatırlıyorum :)

Dekorasyona meraklısın yani yakından takip edermisin ? var mı kafanda veya kağıda döktüğün tasarımların.? diyelim ki ben sana büromu dekore ettirmek istiyorum bana ne önerirsin :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
@Çağlayağmur

Kişileri tanıma yöntemlerin nelerdir? Düşüncende bu şöyledir diye düşünüp yanıldığın oldumu ve olduysa telafin nasıl olurdu?

Eğer birini gerçekten tanımak istiyorsam onu benim olmadığımı düşündüğü bir ortamda arkadaşlarıyla birlikteyken gözlemlemek yeterli olcaktır. Çünkü bir insanın karşısına geçip bana kendini anlat dediğinde o sadece belli başlı şeyleri anlatabilir. Asıl olanları ya yaşayarak yada yaşadığı kimselerle iken görebilirim...

Evet lise arkadaşalrımla aramda bir şey olmuştu ve çok zordu telafisi... Ama birbirimize bağlılığımız güvenimiz bu sorunu aştı ve hala görüşürüz :)

Güzel yöntemmiş seninkide canım. :) Telafi etmek zorunda kalacağın olaylar yaşamamı temeni ediyorum.

Aile:

Dost:

Sevgi:

Tatil:

Bu kelimeleri kendi düşüncelerinle açıklayabilirmisin? Senin için ne ifade ediyorlar?

Düzenleyen yönetici:

cemree

=)=)
V.I.P
Aile:Kişinin hep arkasında hissettiği, hep bir mesafe sınır olsada en büyük sırların özellerin paylaşıldığı; güvenin, sevginin, sadakatin birilkte olduğu en sıcak ortam...

Dost:Sevincini paylaştığında onu çoğaltan, sıkıntılarını anlattığında onların ağırlığını seninle birlikte yüklenendir. Her daim tereddütsüz yanında olcağından emin olduğundur.

Sevgi:Karşılıklı yaşanması gereken bir olay bence... Sadece aşkta değil her tür sevgi karşılık ister bence...

Tatil:Eğlence+Arkadaşlar+Deniz+Uykusuz Geceler+Müzik+Dans:D

cemree

=)=)
V.I.P
@RUZG4R
Sanırım iç mimar olmak istiyorsun bunu okuduğumu hatırlıyorum :)

Dekorasyona meraklısın yani yakından takip edermisin ?

Birebir takip etmem ama bir şekilde haberim olur :)

var mı kafanda veya kağıda döktüğün tasarımların.?

Kafamda şöyle var; başlı başına bir tasarım olarak değil daha çok fikirler var.

diyelim ki ben sana büromu dekore ettirmek istiyorum bana ne önerirsin :)

Öneri yapabilecek kıvama geldiğimi düşünmüyorum :P Ya benim daha çok kendi başına fikirlerim var. Yani parça parça eşyalar hakkında fikirlerim tasarımlarım var. Bunlar kitaplıklar olabilir, yataklar olabilir, raflar vb yani henüz başlı başına tamamıyla KENDİME AİT bir tasarımım o yok :)

Düzenleyen yönetici: