• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu arz-ı hal

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hayat mucadelenin biraz zorlu donemde oldugunu biliyorum. Bu donemde sana sabir ve acil sifalar diliyorum. Simdi soruma geceyim. Senin gibi mucadelede olanlar icin ne gibi onerilerde bulunursun. Cok ozel gelirse soru cevap vermeyebilirsin canim.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Hayat mucadelenin biraz zorlu donemde oldugunu biliyorum. Bu donemde sana sabir ve acil sifalar diliyorum. Simdi soruma geceyim. Senin gibi mucadelede olanlar icin ne gibi onerilerde bulunursun. Cok ozel gelirse soru cevap vermeyebilirsin canim.

her şeyden önce sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum...Maddi,manevi çok emek isteyen bir süreç,bazen sonu yaşadığınızı düşünüyorsun,belli etmesem bile çaresizliğimi görüyordum,açıkcası ailem olmasaydı ne tedavim başarılı geçerdi,ne de ben bu kadar cesaretli (aslında çok korkağım)olmazdım,annem,babam,abilerim,ablam hepsi benim en büyük destekçim oldular.artık şunu söyleyebilirim,kanser de,grip,nezle gibi bir hastalık,tek fark uzun bir tedavi görmeniz,düzenli tedavinizi olduğunuz da geçecektir.
aslında çok konuşacaklarım var,ama sizleri de sıkmak istemiyorum:)artık bu sorun beni üzmüyor,çünkü geçti:):)

KarhaN

Aktif
Öncelikle Merhaba :)
Yeri gelmişken belirteyim; Forumda samimi bulduğum ve yalınlığını hissettiğim üyelerdensiniz.
Gözlemlerimin sonucu olarak kısa bir açıklama yapıp sorumu soracağım.
İğnelenmelere ya da aciz insanın doğasında var olan dokundurmalı tepkilere rağmen iyi niyetinizi ve samimi halinizi bozmuyorsunuz. Ben bunu beceremeyen biri olarak, bu halinizin sırrını öğrenmek istiyorum :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Öncelikle Merhaba :)
Yeri gelmişken belirteyim; Forumda samimi bulduğum ve yalınlığını hissettiğim üyelerdensiniz.
Gözlemlerimin sonucu olarak kısa bir açıklama yapıp sorumu soracağım.
İğnelenmelere ya da aciz insanın doğasında var olan dokundurmalı tepkilere rağmen iyi niyetinizi ve samimi halinizi bozmuyorsunuz. Ben bunu beceremeyen biri olarak, bu halinizin sırrını öğrenmek istiyorum :)

merhaba,çok teşekkür ederim güzel sözlerin için:)
ben kendimi biliyorsam ve eminsem gerisi boş.olumlu düşünmeyi öğrendim... asla yapmadığım şeydir bişey söylemek istiyorsam söylemeliyim,iyi veya kötü,söylemem gerekiyorsa ima etmenin anlamı yok,acı da olsa söylerim bilsin.bu özelliğimden ötürü arkasından konuşmam kimsenin,kimse de yanımda dedikodu yapamaz.sırrım patavatsız olmaktır belki de,biri bişeyin gerçeğini öğrenmek istiyorsa zehraya sorar...:)
örneğin:kilolu bir arkadışımın aldığı kıyafet güzel değilse,yalnızken ona yakışmadığını farklı bir kıyafet giymesini söylerim,bu onu düşündüğüm için,kimsenin kimseyle alay etmesini,arkasından konuşmasını istemiyorum.