• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Artemis

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Kaç kardeşin var? 2 kardeşim var maalesef?
En son ne zaman piknik yaptın?Piknik yapmak en sevdiğim aktivitelerden biri sık sık yaparım en son 1hafta önce yaptım ?
Hangi elinle yazıyorsun? :Dsağ elimle?
Evde genelde tv kumandası kimin elindedir? Vayy bee güzel soru ? spor olduğu zaman babam onu dışında annem diyebilirim kimse yoksa benim elindedir o hahahah?
Hiç saç saça baş başa kavga ettin mi? 10.sınıftayken en yakın arkadaşlarımdan biriyle kavga ettim ciddi kavgaydı okulda sıkça konuşulduk ama saç başa olmadı yaa ?
Yüzme biliyor musun? Aslında sudan korkuyorum son zamanlarda bunu aşmaya başladım profesyonel yüzüyorum diyemem?
Bovling oynadın mı? Oynadım ama çok sevdiğim söylenemez ?
Saçında boya var mı? Yok boyayı sevmem doğallıktan yanayımdır hatta çok işlem uygulamam özen gösteririm çünkü saçlarımı çooookkk seviyorum... Ama şu bir gerçekki yakında oksijen kullanacağım ?
Tırmakarın uzun mu? Aslında uzundu ama rahat edemiyorum çoğu konuda ve kırılınca çok üzülüyordum 3senedir kısa takılıyorum ??
Boyun ve kilon kaç? Bana boy demeyin arkadaşş??
Hiç okuldan kaçtın mı?Ahahaha normalde uslu bir öğrenciyim ama çok kez kaçmışlığım vardır özellikle bizi boş bir derste bile zorunlu okulda bırakan öğretmenlere inat???