Ayın Konuğu Artemis

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bikac tane de benden gelsin zaman. Ahahaha gelsin bakem?

Ne tarz muzik dinlersin?Aslında kulağıma hoş gelen her müziği ayırt etmeden dinlerim ama en çok rap dinlerim ?
En sevdigin renk nedir?Haki yeşil severim ?
Burcun ne? Bir Koç kızıyım ben ??
Hobi ve fobilerin neler?Immm fobilerim müzik dinlemek, gezmek tozmak?, doğada zaman geçirmek, kitap okumak... Fobilerim ise karanlık ve yalnızlık?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sence yalnızlık nedir?
Özlemek kelimesi senin için ne çağrıştırıyor?
Ekmeğin arasına ne koyup yersin?
Seni sen yapan özelliğin ?
Memleketinden ailenden uzakta olmak nasıl bir duygu?
En çok neyi özlüyorsun?
Sence tesadüf diye bir şey var mı?
Abur cubur sever misin?
Sence bir insanı itici kılan şey nedir?
Bu ülkenin en büyük sorunu nedir?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
En sevdiğin masal ve masal kahramanı neydi? Hımmm hımm kem kümmm ? sanırım keloğlan ?ben bunun çizgi filmlerini hala izliyorum yaaa?
En korktuğun hayvan? Yılan evet evet kesinlikle yılandan korkarım ve daha sayısızca çok gördüm onu ??
En nefret ettiğin insan tipi? Karşındakine değer vermeyip önemsemeyen, sanki kendi kendime konuşuyormuşum hissi verenler.. ben insanları ne olursa olsun dinlerim göz teması kurarım önemsediğimi gösteririm ve bunu karşıdanda beklerim??
En güzel çiçek hangisi sence? Bence buram buram kokan güller ve nergisler ?
En mutlu anın? Kadadengi arkadaşlarımla, sevdiğim insanlarla zaman geçirip sohbet ettiğim anlarım. ?Yaa aslında çelişkiye düştüm ben Burda an mı anı mı ???
En kötü zamanın? Off beni ne dersem diyeyim anlamayan insanlar, nefret ettiğim davranışları sergileyenlerle aynı ortamda olduğum anlar benim en kötü zamanlarımdır ?? birdeeee çaresiz kaldığım zamanlar
En sıkı dostun?Hahaha banene banene söylemem ? yaa bugüne kadar sıkı sandığım dost dediğim insanlar hep beni yanılttılar. Çok ama çookkk kalabalık gruplarım ekiplerim vardı ama şimdiyse az ama çok yakın olduğum arkadaşlarım var ama kendimi açtığım en özelime girdiğim tek bir arkadaşım var ???
En son yaptığın iyilik? Bak yaaa söylenmez ki buu ? hımmm arkadaşım bir konuda kırılmıştı bana onun gönlünü aldım ama bu iyilik sayılır mı bilmiyorum :-))

Okuyabilene helal olsun???
Gayet güzel ve hoş cevaplar mizahla karışık cevaplamana bayıldım özellikle :))
Yaa aslında çelişkiye düştüm ben Burda an mı anı mı
Hehe doğru cevaplamışsın canım an'ın olacaktı
Cevaplar için teşekkürler , vaktim olursa yeni sorularımla döneceğim

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Sence yalnızlık nedir? Waowww güzel soruymuş cidden ? çoğu kez acı verebildiği gibi kendini iyide hissetirebilme gibi özelliğide var ama benim fobilerim arasında bu tabiki ?bence yalnızlık adam gibi sevenlerin cezasıdır çünkü ucuz malın alıcısı çok olur?
Özlemek kelimesi senin için ne çağrıştırıyor?
Bence özlem değer katlamaktır ?
Ekmeğin arasına ne koyup yersin? Tatlı birini koyardım heralde haha ?sandviç yapardım ben onu?
Seni sen yapan özelliğin ? Güleryüzlü, anlayışlı ve gerçekten aşırı sabrım var ki hala bazı şeylere dayanıp direnebiliyorum ?
Memleketinden ailenden uzakta olmak nasıl bir duygu? Bazen iyi bazende kötü?
En çok neyi özlüyorsun? Oyun oynayıp çılgınlık yapmak ?
Sence tesadüf diye bir şey var mı?Her şeyin sebebi vardır?
Abur cubur sever misin?Gibi gibi çok değil?
Sence bir insanı itici kılan şey nedir?Kesinlikle buz gibi olması?
Bu ülkenin en büyük sorunu nedir?Kesinlikle eğitim?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Peki neden bu nick senin için bir özelliği var mı?
Okuduğum bir kitaptan esinlendim aslında. O kitapta Artemis ile meryemin hikayesini anlatıyor, Artemis kötü karaktere sahip o kitapta ama ben her kötünün içinde iyilik olduğuna inanırım işte ben o iyiliği temsil etmek istiyorum çünkü ben bencil olmak yerine hümanist olmayı tercih ediyorum ???

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Okuyor musun, çalışıyor musun?Evet @merakettim okuyorum ?
Ne iş yapıyor/ne okuyorsun?Öğrenciyim henüz Ankara üniversitesinde hemşirelik okuyorum 1.sınıf??
Nerede yaşıyorsun? Şuan Ankara da yaşıyorum?

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Kaç kardeşin var?
En son ne zaman piknik yaptın?
Hangi elinle yazıyorsun? :D
Evde genelde tv kumandası kimin elindedir?
Hiç saç saça baş başa kavga ettin mi?
Yüzme biliyor musun?
Bovling oynadın mı?
Saçında boya var mı?
Tırmakarın uzun mu?
Boyun ve kilon kaç?
Hiç okuldan kaçtın mı? vs vs ... :-P

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Kaç kardeşin var?
En son ne zaman piknik yaptın?
Hangi elinle yazıyorsun? :D
Evde genelde tv kumandası kimin elindedir?
Hiç saç saça baş başa kavga ettin mi?
Yüzme biliyor musun?
Bovling oynadın mı?
Saçında boya var mı?
Tırmakarın uzun mu?
Boyun ve kilon kaç?
Hiç okuldan kaçtın mı? vs vs ... :-P
@Simurg bunlar çok zoooooorrr?