Ayın Konuğu Artemis

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hayırlı uğurlu olsun , seni biraz sıkıştıralım :D
Senin enlerin nelerdir mesela?
En sevdiğin masal ve masal kahramanı neydi?
En korktuğun hayvan?
En nefret ettiğin insan tipi?
En güzel çiçek hangisi sence?
En mutlu anın?
En kötü zamanın?
En sıkı dostun?
En son yaptığın iyilik?

Şimdilik enlerini görmek istiyorum :P daha sonra orjinal sorularımla tekrar döneceğim , kolay gelsin @Artemis ;;R

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hayırlı uğurlu olsun , seni biraz sıkıştıralım :D
Senin enlerin nelerdir mesela?
En sevdiğin masal ve masal kahramanı neydi?
En korktuğun hayvan?
En nefret ettiğin insan tipi?
En güzel çiçek hangisi sence?
En mutlu anın?
En kötü zamanın?
En sıkı dostun?
En son yaptığın iyilik?

Şimdilik enlerini görmek istiyorum :P daha sonra orjinal sorularımla tekrar döneceğim , kolay gelsin @Artemis ;;R
Haha valla bilmiyom ben bunların hiçbirisini ??şaka şaka anlaşılan baya yorulacağım ??

Artemis

Özel Üye
Özel üye
En sevdiğin masal ve masal kahramanı neydi? Hımmm hımm kem kümmm ? sanırım keloğlan ?ben bunun çizgi filmlerini hala izliyorum yaaa?
En korktuğun hayvan? Yılan evet evet kesinlikle yılandan korkarım ve daha sayısızca çok gördüm onu ??
En nefret ettiğin insan tipi? Karşındakine değer vermeyip önemsemeyen, sanki kendi kendime konuşuyormuşum hissi verenler.. ben insanları ne olursa olsun dinlerim göz teması kurarım önemsediğimi gösteririm ve bunu karşıdanda beklerim??
En güzel çiçek hangisi sence? Bence buram buram kokan güller ve nergisler ?
En mutlu anın? Kadadengi arkadaşlarımla, sevdiğim insanlarla zaman geçirip sohbet ettiğim anlarım. ?Yaa aslında çelişkiye düştüm ben Burda an mı anı mı ???
En kötü zamanın? Off beni ne dersem diyeyim anlamayan insanlar, nefret ettiğim davranışları sergileyenlerle aynı ortamda olduğum anlar benim en kötü zamanlarımdır ?? birdeeee çaresiz kaldığım zamanlar
En sıkı dostun?Hahaha banene banene söylemem ? yaa bugüne kadar sıkı sandığım dost dediğim insanlar hep beni yanılttılar. Çok ama çookkk kalabalık gruplarım ekiplerim vardı ama şimdiyse az ama çok yakın olduğum arkadaşlarım var ama kendimi açtığım en özelime girdiğim tek bir arkadaşım var ???
En son yaptığın iyilik? Bak yaaa söylenmez ki buu ? hımmm arkadaşım bir konuda kırılmıştı bana onun gönlünü aldım ama bu iyilik sayılır mı bilmiyorum :-))

Okuyabilene helal olsun???

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hayırlı olsun konuklugun canım.

Boş zamanın var ve bunu değerlendirmek için dışarı çıktı ne yaparsın?diye.sordum bende sorumu.
Teşekkür ederiiiimm @Çağlayağmur
Ooo çok şey yaparım ben?bir kaç tanesini sıralayalım ortam bulup arkadaşlarla eğlenirim, parklarda oturup içecek eşliğinde kitap okumayı çok severim, tek başınaysam da yeni yerler keşfetmeye çalışırdım ???