• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ay geceye muhtaç gece ise ona aşık.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Gittin Öyle Mi?

Günler solar,mevsimler değişir,zaman delice akardı.Sensizliğe günce yazıp kimsenin bulamayacağı bir yere saklardım.Sensiz olduğum bilinsin istemezdim.Ağlardım kimse görmezdi.Gözyaşlarım içime akardı.Aşkın yarını yoktu;ama,bizim beklediğimiz hep yarındı.Bugün hiç yaşanmadı.Bu ne sana ne de bana uyardı.Ama çaresizlik elimizi kolumuzu bağlardı.Hayata isyan ederdim,isyan tek arkadaşımdımdı.Hain değildim ben,seni aldatmadım.Beynimde yüreğim de seninleyken bir başkası sadace yabancıydı.Mükemmek değildim ben hatalarım vardı.Ama hatalarımı farkedip düzeltmeyi bilirdim.Yaptığım en ufak hata seni biraz incitse beni yakardı.Şimdi gittim diyorsun öyle mi?Hiç kalmadın ki benimle gidesin.Benimle kalan hep yanlızlıktı.Olmayışının hiçbir önemi yok.Bir tarafında hep sen olsanda benim aşkım hep bağımsızdı.Hayatta hep tatlı anılar yoktur ya,nasıl yaşadıysam seni acıyıda yaşamayı bilirim ben.Aslında çok da üzülecek birşey yok.Çünkü bu aşk baştan sona imkansızdı.

Ay yıldızsız, yıldızda Ay’sız olamaz.​

EmS08Y6.jpg

Sen gittin diye; ay suskun, yıldızlar üzgün, gece sessiz ve durgun.​

Q7Nx2KR.jpg
h7U261r.jpg
D6N8vsw.jpg
QqWmo7n.jpg

Sen benim hayatımda parlayan ayım ol ben milyarlarca yıldızdan vazgeçeyim.​

L2ZB7GC.jpg

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Birbirinden güzel kategorilerle telefonunuzun bilgisayariniz ekranında görmeyi sevdiğiniz resimler sizler için yayinliyoruz

ask.jpg

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Sen gittin diye Ay suskun, yıldızlar üzgün, gece sessiz ve durgun. Ay yıldızsız, yıldızda Ay'sız olamaz​

gece.jpg

Ay'la ay'ı gösteren parmağı, birbirine karıştırmayın.​

ay.jpg

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Nasıl, nerden başlayacağımı bilmiyorum. Aslında anlatacak, seninle paylaşacak çok şeyim var…Söylemek isteyipte söyleyemediklerim…​

Bir masal gibiydi bizim aşkımız, sonu mutlu sonla bitmesi beklenilen bir masal…Ama olmadı, bu ikimizin de elinde değildi. Şuan öyle özlüyorum ki seni. Yanımda olmanı, o güzel, anlamlı bakan gözlerine doya doya bakmayı…Aslında şuan tek düşündüğüm yine eskisi gibi mutlu olmak, beraber olmak.Her dakika, her saniye yanımda ol, kollarında olayım istiyorum…Belki olmayacak ama yinede çok seviyorum seni. Söylediklerime yalan diyebilirsin, inanmayabilirsin, anlarım. Ama bu gerçeği değiştirmez. Seni sevdim, şuanda seviyorum ve ömrümün yettiği kadar seni seveceğim…Her gece başımı yastığa koyduğumda düşünüyorum seni. Seninle geçirdiğimiz o güzel günlerimizi. Ve hepsini tek tek yaşıyorum içimde. Elini tuttuğum, gözlerine baktığım ve dudaklarımın dudaklarında olduğu anları yaşıyorum tekrar, içimde…Ama biliyorum yoksun yanımda. Belki hiç olmayacaksın, ama ben hep seni seveceğim ve bekleyeceğim…Seni unutmayı inan çok istedim. Hayatımdan, aklımdan, kalbimden söküp atmak istedim ismini. Ama olmadı, yapamadım işte. Ne aklımdan ne de kalbimden silemedim seni. Benliğimi öyle sarmış ki aşkın… Git desem de, bitti desem de bitmiyor işte, unutamıyorum seni…Beni ilk öptüğün günü hatırlıyorum. Dudaklarının dudaklarıma değdiği an da ayaklarım yerden kesilmişti sanki. Dünya sadece bizim etrafımızda dönüyordu, en azından biz öyle zannediyorduk. Çok mutluyduk biz bir tanem, çok mutluyduk…Biliyor musun, aslında şu hayatta benim senden başka kimsem yok. Kimse senin kadar sevmedi beni, kimse senin kadar değer vermedi. Ben kıymetini bilemedim, geçte olsa anladım bunu. Sende gittin ya bir tanem kimsem kalmadı artık…Herkes yalan, sevgiler sahte olmuş artık. Gerçek aşkı sende yaşadım ben. İlkleri sende tattım. Ve o günlere geri dönmeyi, yeniden seninle olmayı çok istiyorum sevgilim…Senin yanında, senin kollarında o kadar huzurluydum ki… Güven veriyordu bakışların bana. Sanki dünya yıkılsa, hiçbir şey olmayacak gibi. Sana sarıldığım zaman her şeyi unutuyordum. Sadece sen ve ben…Bir gün ayrılacağımızı tahmin bile etmemiştim. Çünkü; sensizlikten o kadar korkuyordum ki… Hala da öyle ama biliyorum ki sen nerede olursan ol beni seviyorsun, benim seni sevdiğim gibi…Ama şunu bil ki bir tanem; ben sana hiç ihanet etmedim. Şu yalan dünyada tek gerçeğimsin benim. Bir tek seni gerçekten sevdim. Bir tek senin için gözyaşı döktüm. Seni göremediğim, senden ayrı kaldığım her dakika, her saniye için lanet ediyorum kaderime. Keşke diyorum, keşke bitmeseydi, keşke ayrılmasaydık…Nefesini özlüyorum, baktığım zaman içimi titreten bakışını, sıcacık gülüşünü özlüyorum sevgilim…Bana aldığın gülü hala saklıyorum biliyor musun? Künyeni hiç çıkarmadım ve çıkarmayacağım. Ölene kadar benimle kalacak. Tıpkı senin kalbimde ömür boyu kalacağın gibi…Resimlerin bir teselli benim için. Her gün bakıyorum. Ve anılarımız bir bir geçiyor gözümün önünden. Meğer ne çok şey yaşamışız biz, meğer ne çok sevmişiz birbirimizi…Çok sevdim seni, ailemi bile karşıma alacak kadar, canımdan çok sevdim.Sensizlik çok zor sevdiğim, inan çok zor. Alışamadım ayrılığa. Deliler gibi özlüyorum seni. Öyle büyük ki aşkın içimde, sanki elimi uzatsam dokunabileceğim sana, sanki her an yanımdasın…Kimse alamadı yerini, kimse sevmedi beni senin kadar. Hiç kimseyi böyle sevmedi bu yüreğim…Kokunu, tenini nasıl özledim bir bilsen…Bilemezdik severek ayrılacağımızı, bilemezdik bir tanem…Ben vazgeçmedim senden, ne olur sevdiğim sende vazgeçme benden. Bekliyorum seni, Geleceğin günü iple çekiyorum… Gel artık, gel de kaldığı yerden devam etsin aşkımız…

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Da
Keşke sevgi ağaç dallarında asılı olsaydı..
Sadece sevgi mi?Saygı,Sadakat,
Huzur,Terbiye,Barış,
Kardeşlik..
Herkes toplayıp birbirine dağıtabilseydi..

ozlem.jpg

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Kendimi uzun uzun anlatmak ve susmak arasında gidip geliyorum çoğu zaman.

Hiçbir zaman tam anlamıyla hissettiklerimi anlatamayacağımı, anlatsam bile anlaşılmayacağımı bildiğimden susmayı tercih ediyorum.
Hatta içimde biriktirdiklerimi kendime bile anlatmıyorum.
Yazıp yazıp siliyorum hep, cümlelerimi toparlayamıyorum.
Bir şeyler yolunda değil biliyorum fakat inatla her şey yolundaymış gibi davranıyorum.
Bazen düşüncelerim arasında kayboluyorum ve bazen de düşünmekten kaçıyorum.
Böyle nereye kadar devam edecek diye sormuyorum artık kendime.
Çünkü cevabını bilmiyorum.
Sadece bir köşeye çekiliyor sessizce yolunda gitmeyen ne varsa bir an önce son bulmasını bekliyorum
..