Avon'un Yenilenen Color Trend Serisinin Yeni Yüzü Atiye!

Papatya

V.I.P
V.I.P

avon-un-yenilenen-color-trend-serisinin-yeni-yuzu-3870694_35_o.jpg

Yeni renkleri, yeni ambalajları ve fiyatlarıyla beğeninize sunulan rengarenk Color Trend makyaj serisi hayatınıza eğlence katacak!

Yenilenen Color Trend serisinin yüzü Atiye!

Yepyeni ve eğlenceli Color Trend dünyasının enerjik yüzü Atiye AVON ile işbirliğini şöyle ifade ediyor: "Avon gibi yenilikçi bir marka ile çalışmak, benim için oldukça heyecan verici Avon sayesinde sizinle bir araya geldiğim için mutluluk duyuyorum. Kadınların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayan,farklı ve özel seçenekler sunan Avon'un bu renkli ve samimi dünyasında yer almak çok keyifli... Sizin de benimle bu keyfi paylaşacağınızdan eminim!"

Atiye: "Benimle eğlenceli bir gün geçirmek için hemen avon facebook sayfasına gir!"

Hayata eğlence katan rengarenk makyaj serisi Color Trend'in yüzü Atiye: "Color Trend'de benim renkli dünyamı ve enerjimi yansıtan bütün ürünler var... Hepinizi benimle Color Trend'in bu renkli dünyasında yer almaya çağırıyorum!" Siz de Eylül ayı boyunca Color Trend serimizden alışveriş yapın, ardından AVON Türkiye facebook sayfamızı ziyaret edin ve Atiye ile muhteşem bir gün geçirme şansını yakalayın! www.facebook.com/AvonTurkiye

Color Trend serisi Atiye ile ilk defa televizyon reklamlarında!

Color Trend Serisi Atiye'nin de yer aldığı televizyon reklamlarıyla 27 Ağustos'ta bütün ulusal kanallar aracılığıyla ekranlarınızda olacak!

Yeni Color Trend seri

Yenilenen Color Trend makyaj serisi, şimdiye kadarki en çok renk seçeneği, enerjik ve capcanlı ambalajları ve hesaplı fiyatlarıyla Eylül ayı itibariyle sizin de hayatınıza renk ve eğlence katacak.

Color Trend fondöten; Cildinizdeki yağlı görünümü engellemeye yardımcı fondöten SPF 15 içerir ve cildinize doğal bir canlılık katar.

Color Trend Yağ Kontrol Etkili Sıkıştırılmış Pudra ve Color Trend Sıkıştırılmış Pudra; Yağ kontrol etkili cildinizdeki parlamayı engellemeye yardımcı ve yağsız SPF10 içerikli iki çeşidi bulunan Color Trend sıkıştırılmış pudralar ile makyaj bazınızı hazırlayın!

Color Trend Kapatıcı; Koyu renk halkalar ve cilt kusurlarınızın görünmünü kolayca kapatır.

Color Trend Ruj; Kremsi, uzun süre kalıcı, SPF 15 içerikli 12 renk seçeneği bulunan muhteşem rujlarla dudaklarınız capcanlı gözükecek.

Color Trend Maskara; Hacimli kirpikler yaratır.

Color Trend Göz Kalemi; Pürüzsüz ve kolayca uygulanan göz kalemlerinin 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Color Trend İkili Göz Farı; 8 renk çeşidi bulunan ipeksi yumuşaklıktaki çift taraflı göz farları ile farklı anlara özel farklı görünümler yaratabilirsiniz!

Color Trend Tırnak Cilası; Metalik mat ve parlak çeşitleriyle tam 15 renk seçenekleriyle tırnaklarınıza gökkuşağı renklerini getirin!

Color Trend Dudak Parlatıcı; 13 farklı renk seçeneğiyle dudaklarınıza üstün parlaklık verir, dudaklarınızı renklendirir ve nemlendirir.