En avatar sizce hangisi?

• alemdar

Oy: 4 21.1%
  • Bal

Oy: 6 31.6%
  • berenn

Oy: 5 26.3%
  • Düş

Oy: 6 31.6%
  • Rüzgar

Oy: 7 36.8%

• Toplam katılan
    19
  • Anket kapatıldı: .

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şu birincinin zeyno tarafından gönderilen ödülünü öğrenebilirmiyiz meraktan çatlarım ben hele bu konu rüzgar içinse :D

Bende merek ettim sürprizi :)

Malesef süprizin anlamı kalmadı.. Süpriz kazanan arkadaşın otobiyografisini anket sonucu ile birlikte çıkacak dergide yayınlamaktı..
Zaten sırf anket için beklettim dergiyi ama malesef rüzgar bi kaç gündür gelmedi. Daha fazla bekletemezdim dergiyi.. Çünkü gündeme göre hazırladım ve beklemem demek herşeyi sil baştan yapmam demek olurdu

Yani sözün kısası süpriz artık yok:)

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Malesef süprizin anlamı kalmadı.. Süpriz kazanan arkadaşın otobiyografisini anket sonucu ile birlikte çıkacak dergide yayınlamaktı..
Zaten sırf anket için beklettim dergiyi ama malesef rüzgar bi kaç gündür gelmedi. Daha fazla bekletemezdim dergiyi.. Çünkü gündeme göre hazırladım ve beklemem demek herşeyi sil baştan yapmam demek olurdu

Oh iyi olmuş :D yani senin için değil rüzgar için :D hem avatarıda o kadar güzel değildi hıh :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye

herkese teşekkür ederim ..

süprizini bozduğum için çok üzgünüm zeyno durumu anlatım anlayacağını düşünüyorum:)