• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Atis Serbest

emre

Katılımcı
atis serbest
Tir soferü bir adam meslegi geregi devamli uzun yola cikiyormus.Karisida o yokken eve adam aliyormus.Gene kocasi birgun seyehate cikmis.Kadinda hemen adami aramis ve beraber olmuslar.Derken kocasi seyehatten erken dönmüs.Kadin kocasinin geldigini fark edince adami dolaba saklamis.Kadinin kococasi \"ben yorgunum ,ustumu degisip hemen yatacagim\"der ve odaya girer.Odada adami görür ve karisina seslenir.kadin kocasina cevap olarak söyle der.\"Sen seyehate gittiginde bende seni aldatmamak icin adami görstererek bu robotu aldim der\"Sen yokken bunla yatiyorum.Kocasida derki\"Yaaa öylemi ozaman bende bir deneyeyim sunu\"der ve adami arkadan zorlamaya baslar.Tabiki adam kendi .... kadinin kocasi sokamaz.Kocasi karisina seslenir\"Bu robotun deligi tikanmis bana ordan 20´lik matkabi getir.Bunu duyan adam hemen robot sesi cikararak\"Ariza giderilmistir lütfen tekrar deneyiniz\" der.