Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 107. yıl dönümünde, anlamlı mesajlar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gençlik ve bağımsızlığın simgesi 19 Mayıs'ı kutluyorum! Atatürk'ün izinden giderek, ilke ve inkılaplarını yaşatarak, daha da güçlü bir Türkiye inşa edeceğimize inanıyorum.

Bugün, Samsun'da yakılan umut meşalesinin 107. yıl dönümü. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

Atatürk'ün "Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz." sözlerini aklımızda tutarak, bu vatanı sonsuza dek korumak için çalışacağız. 19 Mayıs kutlu olsun!

Bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün temellerinin atıldığı 19 Mayıs'ı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Gençlerimiz, Atatürk'ün izinden giderek bu vatanı daha da yücelteceklerdir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

19 Mayıs, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin başlangıcıdır. Bu anlamlı günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

Ey Büyük Atatürk!
Senin ışığında aydınlanan yolda, gösterdiğin hedefe ilerlemeye devam edeceğimize söz veriyoruz. 19 Mayıs'ın kutlu yıldönümünde seni saygıyla anıyoruz.
Atatürk'ün ilke ve inkılapları doğrultusunda, çağdaş Türkiye'yi inşa etme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
Atatürk'ün bize emanet ettiği bu kutsal vatanı korumak ve geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız. 19 Mayıs'ın kutlu yıldönümünde, Atatürk'e ve tüm şehitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Gençlere Özel Mesajlar

Geleceğin umutları, vatan sevgisiyle dolu yürekler siz gençlersiniz! Atatürk'ün izinden giderek, ülkemizi daha da ileriye taşıyacağınıza inanıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!
Atatürk'ün size armağan ettiği bu bayramda, hayallerinizin peşinden koşmaktan ve kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin. 19 Mayıs'ın kutlu yıldönümünde, sizlere en içten dileklerimizi sunuyoruz.
Sporun birleştirici gücüyle, hem bedeninizin hem de ruhunuzun sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!

Spora Özel Mesajlar

Sporun birleştirici gücüyle, daha sağlıklı ve zinde bir toplum için hep birlikte hareket edelim! 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
Spor yaparak hem kendimizi hem de ülkemizi geliştireceğimize inanıyoruz. 19 Mayıs'ın kutlu yıldönümünde, tüm sporculara başarılar diliyoruz.
Herkes spor yapsın, Türkiye kazansın! 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun! Bu anlamlı günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve kahramanlarımızı saygıyla anıyor, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet payidar kalmasını diliyoruz.
Bağımsızlığın simgesi, umudun bayrağı 19 Mayıs kutlu olsun! Gençlerimiz, Atatürk'ün izinde ilerleyerek bu aziz vatanı daha da yücelteceklerdir.
19 Mayıs ruhu ile, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışalım! Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak aydınlık bir geleceğe yürüyeceğimize inanıyoruz.
Gençlerimiz, sizler bu milletin umudu, geleceğin teminatısınız! 19 Mayıs ruhunu yaşatarak, Atatürk'ün hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için çalışmanız dileğiyle.
Sporun birleştirici gücüyle, daha sağlıklı ve zinde bir toplum için 19 Mayıs'ı kutluyoruz! Gençlerimizin spora katılımını teşvik ederek, milli sporcularımızın başarılarına katkıda bulunacağız.

Atatürk'e Özel Mesajlar:

Ey Büyük Atatürk! Senin ışığında aydınlandık, senin izinde ilerliyoruz. 19 Mayıs ruhunu yaşatarak, cumhuriyetimizi sonsuza dek koruyacağımıza söz veriyoruz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e saygı ve minnetle! Onun ilke ve inkılapları ışığında, Türkiye Cumhuriyeti'ni daha da yüceltmek için çalışmaya devam edeceğiz.
Atatürk'ün bize armağan ettiği bu kutsal günü kutluyoruz! Onun açtığı yolda ilerleyerek, Türkiye'yi daha müreffeh ve aydınlık bir ülke haline getireceğiz.
 
Top