• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Atalay Demirci Kimdir? - Atalay Demirci Biyografisi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Atalay Demirci Kimdir?
Atalay Demirci Biyografisi
Atalay Demirci Otobiyografisi

Atalay Demirci'nin kendi tabiriyle hayatı (Atalay Demirci Otobiyografi)

36 yaşındayım. Temmuzun sekizinde doğmuşum, yani yengeç burcuyum. Kütük Samsun da ne işinize yarayacaksa bu? Hangi okulu ne zaman bitirdiğimi, gerçekten hatırlayamıyorum; uzun yıllar oldu. Ankara'da yaşıyorum ve
Atalay Demirci
Ankara'yı seviyorum. Evliyim, iki oğlum var. 13 yıldır sahnedeyim. Yaşım elverdiğince de devam etmeyi düşünüyorum.
Nokta.
Eveeet! Hakkımda hiçbir şey söylemeden yazı bitti. Güzel! Fazlası gösterilerde

Atalay Demirci Biyografisi

Atalay Demirci, 1976 yılında Ankara'nın Nallıhan ilçesinde dünyaya geldi ancak aslen Samsun'lu. İlk ve Orta öğrenimini Amasya'da tamamladı. Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi'nden mezun oldu. Atalay Demirci, ilk kez sahneye 30 Mayıs 1999 tarihinde çıktı. 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde sahneye çıkmıştır. 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli Show programı yapan Atalay Demirci evli ve iki çocuk babası.

Yazılı ve görsel medyada birçok röportajı yayınlanan Atalay Demirci, yazdığı ve okuduğu şiirleriyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Demirci'nin 1 şiir albümü 3 şiir kitabı bulunmaktadır.

Atalay Demirci, aslında uzun yıllardır Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde yaptığı şovlarla tanınan bir isim. Atalay Demirci'yi diğer stand up'çılardan ayıran en önemli özelliği ise güldürme işini argo, küfür ve cinsellik öğelerini kullanmadan yapıyor olması.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Bu adama dün gülmekten başım ağrıdı ya
Tamam Cem Yılmaz bir idol... Ama her çıkan standupçıyı da Cem Yılmaz'ın çakması olarak görmeyelim.
Adam komik abi :) Favorim baştan beri bu adamdı zaten. Eğer bu olmazsa sihirbazlar alsın diyordum :)