Asus Flip Tp200 - Hareketli Kapak

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ASUS’un tablet ya da dizüstüne dönüştürülebilen dünyanın ilk 11,6 inç ekranlı 2’si 1 arada bilgisayarı, 360 derece dönebilen ekranı ve özgün tasarımı ile her açıdan net görüntü her açıdan zarafet sunuyor.

ASUS, tablet ya da dizüstüne dönüştürülebilen yenilikçi 2’si 1 arada bilgisayar ailesinin incelik ve hafifliği ile öne çıkan yeni üyesi TransformerBookFlip TP200, etkileyici zarafetve taşınabilirlik arayanlar için ciddi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

uKeHJkX.jpg

Windows 10 işletim sisteminin ön yüklü şekilde kurulu olduğu bilgisayar, çift çekirdekli Intel® işlemciden alıyor. Yenilikçi 360 derece dönebilen ekran-kasa bağlantı noktası sayesinde geniş görüş açılarını, merkezden uzaktayken bile görüntüleyebilen bilgisayarın yüksek kaliteli IPS ekranı ise bu görüntülerin soluk görünmemesini veya kontrast ayarının eksik olmamasını sağlıyor. Bu da Flip TP200'ün hangi durumda olursa olsun bir grup insanla ekran içeriklerini paylaşmayı mükemmel hale getiriyor.ASUS TruVivid görüntü teknolojisi ise aydınlık ortamlarda dahi canlı ve net görüntü imkanı sağlıyor.

1QLkqHB.jpg

TransformerBookFlip TP200, kristal gümüş renkli metal boyası sayesinde de kalabalık içerisinde fark ediliyor, tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bu boya yalnızca görünüme mükemmellik katmakla kalmıyor aynı zamanda çizilmelere karşı direnç de katarak pratik fayda da sağlıyor.

Gün boyunca tarzınız yanınızda
Bir A4 kağıdından daha küçük yer kaplayan 11,6 inç ekranlı TransformerBookFlip TP200 şu ana kadarki en ince, en hafif ve en kompakt BookFlip olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Yalnızca 18,45mm’lik bir kalınlığa ve 1,2kg’lık bir ağırlığa sahip bilgisayar, her yere rahatlıkla götürülebilecek bir ürün olmasının yanı sıra ister iş, ister paylaşım yapmak veya sadece rahatlamak için kullanılabiliyor.

Dizüstü modu ile çalışmak için ideal iken çadır modu ile paylaşımlar daha kolay yapılabiliyor. Stant modu ile bilgisayar anında kullanıcı için film izleme cihazına dönüşebiliyor. Her zaman kullanışlı tablet modu ise Flip TP200’ün hafif tasarımı ile güç buluyor.BookFlip TP200’ün 8 saate kadar dayanan pil ömrü sayesinde kullanıcılar Flip 200’ün hangi modu olursa olsun daha fazla çalışabiliyor veya rahatlama fırsatı buluyor, elektrik prizi aramaya daha az vakit harcıyor.

En hafif dokunuşa anında tepki
Her dokunuşunuza anında tepki vermek üzere tasarlanmış Flip TP200’de dokunmatik hassasiyet ikiye katlandı. Böylece parmak uçlarınızın en hafif hareketi dahi algılanabiliyor. Tam-boy tuşlarla birlikte kolay ve rahat yazma deneyimini de öne çıkaran dizüstünde bulunan büyük dokunmatik tuş takımı Windows içinde gezinti yapılmasını kolay hale getiriyor. Her iki yöne çevirerek kullanılabilen devrimsel nitelikteki USB Type-C portu sayesinde de aksesuarlar bilgisayara daha kolay bağlanırken kablolunun hangi tarafının nereye takılacağı derdi ortadan kalkıyor. USB 3.1 Gen 1 bağlantısının 5Gbit/s’ye kadar çıkan hızı sayesinde veriler USB 2.0 bağlantısına kıyasla 10 kata kadar daha hızlı aktarılabiliyor.

TransformerBookFlip TP200 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarın tavsiye edilen satış fiyatı ise 999 TL.

TEKNİK ÖZELLİKLER
ASUS TransformerBookFlip TP200
İşlemci Intel® Çift Çekirdekli Celeron® N3050 İşlemci
İşletim Sistemi Windows 10 (64bit)
Ekran 11.6 inç arkadan aydınlatmalı LED / Ultra Slim 200nits / HD 1366x768 16:9 / Glare / NTSC:50% / Touch / IPS
Kamera VGA Kamera
Hafıza &
Depolama 2GB RAM
32GB
Wireless 802.11ac+Bluetooth 4.1 (Dual band) Bluetooth 4.1
 
Top