Astrolojiye Göre En İyi Sevgili Ve Eş Hangi Burçtan Çıkıyor? İşte O 4 Burç ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Astrolojiye Göre En İyi Sevgili Ve Eş Hangi Burçtan Çıkıyor? Bu 4 Burca Karşı Dikkatli Olun!

Burçların inananı kadar inanmayanı da var. Ancak burçların bu kadar popüler olmasının sebebi, kişilik özelliklerini tahmin etmekte bir hayli başarılı olması. Öyle gözüküyor ki, daha uzun yıllar astroloji ve burçlar hayatlarımızda yer tutmaya devam edecek. Yapılan birçok gözlem ve analize dayalı olarak bu yazıda, en iyi sevgili ve eş çıkaran burçları sizler için derledik;

4. Terazi Burcu

Terazi burçları eğlenmeyi ve romantizmi aynı oranda seven nadir burçlardandır. Bir terazi ile birlikteliğiniz hem maceralarla hem de romantizmle dolu olacaktır. Başka şehirlere veya ülkelere yapılan geziler, farklı kişilerle tanışmak ve yeni şeyler keşfetmekten hoşlanan biriyseniz bir terazi burcuyla birlikte gerçekten çok ama çok mutlu olacaksınız demektir. Macerayı sevdikleri kadar eğlenmeyi de seven bu burç gerçekten hayat doludur ve hayatın için olmayı sevdiğinden sizi de kendi tarafına çekerek mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak terazi burçlarının bu listede son sırada bulunmasının sebebi, tüm bu macera ve mutluluk arayışının içinde sevgililerini gözardı ettiklerini farkedememeleridir. Çoğu kez kendi istekleri doğrultusunda hareket etmek isterler ve bu istekleri partnerlerininkiyle uyuşmazsa, sorun yaratırlar. Bu benmerkezci tavırlarının eşlerini soğuttuğunu farkedemezlerse, çok iyi giden ilişkilerinde dahi ayrılığın eşiğine gelebilirler.

3. Balık Burcu

Duygularını yoğun olarak yaşayan bir burç olarak bilinen balık burçları her ne kadar çoğu kez gereksiz bir melankoliye meyilli olsalar da, kendilerine sadık ve amacı gerçekten ciddi bir birliktelik olan bir eşle gayet mutlu oldukları gibi romantik tavırları ile karşılarındaki kişiyi de oldukça mutlu ve şanslı hissetirmesini bilirler. Sadakat ve dürüstlüğe oldukça önem veren bu burcun mensupları kısa süreli ilişkilerde iyi değilken uzun süreli ilişkilerde başarılıdırlar. Onlar için ilişki yaşanmışlıklarla anlam kazanır. Birlikte geçirdiğiniz güzel bir günü size hatırlatıp sizinle nostalji yapmaya bayılırlar. Romantik süprizler yapmayı sevdiği gibi kendilerine yapılmasından da son derece mutlu olurlar. İlgi gösterildiği sürece uyumlu bir sevgili ve eştir. Ancak duygu durumları dış dünyadan çok kolay etkilendiği için çabuk mutsuzluğa kapılabilirler ve bu durumu sevgililerine de yansıtırlar.

2. Yengeç Burcu

Yengeç burçları yüksek ahlaki değerlere sahip olmalarıyla, doğru ve yanlışlarını kesin çizgilerle ayırmalarıyla bilinirler. Kendilerinin başına gelmesini istemedikleri hiçbir şeyi bir başkası için dilemezler ve bu yönde hareket etmezler. Aynı şekilde ilişki içerisindeykende, aldatma, psikolojik baskı veya şiddet gibi şeylerden kesinlikle uzak dururlar ve bu tarz şeylerden adeta tiksinirler. Karşılarındaki kişiye verdikleri önem ve ahlaki değerlerinin gayet iyi oturmuş olması sebebiyle yengeç burçlarından gerçektende çok iyi eşler çıkar. İyi bir eş oldukları gibi aynı şekilde iyi birer anne ve babadırlar. Çocuklarınada saygıyla yaklaşan ve onları dinlemekten imtina etmeyen anne-baba figürleri genellikle yengeç burcuna mensupturlar. Ancak yengeç burçlarının dikkat etmesi gereken nokta “sıradanlıktır” Bir sebep yokken en çok ilişkisi biten burç yengeçtir. Bunun sebebi yengeç burçlarının sıradanlıklarını farketmemeleridir..

1. Akrep Burcu

Akrep burçları eğer gerçekten birlikte oldukları kişiye aşıklarsa gözleri kelimenin gerçek manasıyla başka hiçbir şeyi görmez. Genellikle gizemli ve sessiz bir havaya sahip olan akrep burçlarına ulaşmak çoğu zaman zordur. Bunun sebebi derin ilişkilerden kaçınıyor olmalarıdır. Derin ilişkilerden kaçmalarının sebebi ise, kendilerini gerçekten kaptırdıklarında gözlerinin birlikte oldukları kişiden başka hiçbir şeyi görmüyor olmasıdır. Eşlerini mutlu etmek için herşeyi yapabilirler. Eğer bir akrep burcunu kendinize aşık ederseniz, onu incitmediğiniz sürece size kendinizi dünyanın en önemli insanı gibi hissettirecektir.
 
Top