• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Astroloji Sohbetleri..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Eve gidince bakarım ama burçtan hareket edemiyorum gezegenlerinizin yerini bilmem gerekiyor. Bunun içinde tam doğum bilgisi gerekli (saat tarih yer)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Natal haritada venüs saturn karesi veya karşıtlığı.. Kişinin hayatının genelinde aşk açısından zorlanacağını.. Duygularını gösterme de zorlanacağını gösterir. Tabi başka gezegenlerden yumuşak açısı yoksa.. :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Astrolojik olarak bu dönemlerin değetlendirmesi mayıs ayı sonuna doğru seyrin daha da iyiye gideceği hazirazn temmuz ağustos iyi olan devam edecek ancak ekim sonu ve Kasım ayında ya ikinci dalga gelecek yada toplumu ilgilendiren büyük bir olay ile karşılaşılacak yine.
Onum için kendinize dikkat edin dostlar..
Kurallara uyalım..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Fena yorum yapmamışım sanki tutmuş
Yılmaz Özdil anlatmıştı yanlış hatırlamıyorsam, gazeteye yeni başlayanları burç yorumcusu yapıyorlarmış. Bu bir nevi çömez görevi yani, o yüzden pekte bel bağlamamak gerek özellikle gazetelerde yazan astroloji köşelerine. :D

Ama bu aynı zamanda bir bilim dalı ciddiyetle bu konuyu ele alanları ayrı tutuyoruz tabi.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Yılmaz Özdil anlatmıştı yanlış hatırlamıyorsam, gazeteye yeni başlayanları burç yorumcusu yapıyorlarmış. Bu bir nevi çömez görevi yani, o yüzden pekte bel bağlamamak gerek özellikle gazetelerde yazan astroloji köşelerine. :D

Ama bu aynı zamanda bir bilim dalı ciddiyetle bu konuyu ele alanları ayrı tutuyoruz tabi.
Ben bilim dalı olan alanıyla ilgileniyorum..Özel ders aldım harita okumak için:)

Gazetelerde genelde yükselen göre yazar yükselen burcu okumak daha mantikli