• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Astroloji Sohbetleri..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Satürn oğlak burcuna geçmiş, hangi evi nasıl etkiler sen biliyor musun? Son zamanların en revaçta olan astroloji konusu :D

Pardon:utangac:

Herkesi aynı etkilemez.. Kişiden kişiye değişir:) henüz günlük hareketleri öğrenmedik.. dönemsel durumları inceliyoruz.
Bu haritalarda da senin satürn ün kovada ama benimki oğlakta:)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Pardon:utangac:

Herkesi aynı etkilemez.. Kişiden kişiye değişir:) henüz günlük hareketleri öğrenmedik.. dönemsel durumları inceliyoruz.
Bu haritalarda da senin satürn ün kovada ama benimki oğlakta:)
Tahmin ettim unuttuğunu :D Ben satürnümü oğlakta sanıyordum, 5. evde değil miymiş? İyi bir şeydir inşallah :D
Bekleyip göreceğiz o zaman hadi hayırlısı :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Tahmin ettim unuttuğunu :D Ben satürnümü oğlakta sanıyordum, 5. evde değil miymiş? İyi bir şeydir inşallah :D
Bekleyip göreceğiz o zaman hadi hayırlısı :)
Cancağızım satürn.ü işledik..
Transitlere göre uzun bir süre daha saturn oğlakta.. Ama herkesi tabiki aynı etkilemiyor bulunduğu ev ve açılar etkisini kişiden kişiye değiştiriyor.. Ayrıca o süre boyunca değil kişisellerle açı yaptığı dönemlerde etkisini yaşıyorsun.
Senin saturn un 4. Evde:) açılarına bakar sana özelden yazarım :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Cancağızım satürn.ü işledik..
Transitlere göre uzun bir süre daha saturn oğlakta.. Ama herkesi tabiki aynı etkilemiyor bulunduğu ev ve açılar etkisini kişiden kişiye değiştiriyor.. Ayrıca o süre boyunca değil kişisellerle açı yaptığı dönemlerde etkisini yaşıyorsun.
Senin saturn un 4. Evde:) açılarına bakar sana özelden yazarım :)
Benim 4. evim yay değil miydi? Kafam karıştı :D
Tamam özelden devam edelim kalanına, teşekkür ederim :))