• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşkınızı yeminle perçinleyin... ya tutarsa:))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Her sevginin kendine has bir dili vardır. Zaten birini sevmek ve ona bir ömür adamak bile başlıbaşına yemindir dürüst olanlar için . Ama yine de siz aşkınızı eşinize vereceğiniz bir yeminle perçinlemeyi ihmal etmeyin. İşte bir aşk yemini örneği:

* Bugünüm gibi yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma,

* En yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma,

* Sıkıntının sıkıntım, üzüntünün üzüntüm olacağına,

* Her üzgün anında gülüşünün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma,

* Yanında olamadığım ve yardımıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma,

* Her sabah sana yeniden aşık olup uyanacağıma,

* Beni tanıdığın gün bende gördüğün neyse, ömrünce beni aynı şekilde göreceğine,

* Sevgimin asla değişmeyeceğine, asla azalmayacağına, aksine her gün büyüyen bir sevgiyle seni mutluluk ormanına taşıyacağıma,

* Bir ömür boyu senin canın, aşkın, sevgilin ve her şeyin olarak kalmak için elimden gelen her şeyi yapacağıma Söz veriyorum!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN?

Her sabah uyandıgım gün ısığındı,kücük dünyama sızan aydınlıgın kendisindesin.Geldiginde apaydınlık kaplanan gözleri,gittigin vakit en koyu karanlıklara düser biliyor musun?

...
Gün boyu yasadıgım her dakikayı gösteren sol yanımda tasıdıgım saatimin akrebindesin.Her gösterdigi anda seni özlerim her saniye gecişinde sensizligi cekerim.Bu nekadar zordur sana atan yüregimde biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN
Kalemimin ucundan damlayan siir tadıyla her bos kagıda yazılan en güzel kelimelerdesin.Ne kalemim yazabilir ne kelimeler anlatabilir ifade zorlugu cektigim en yogun sevgimdesin bendeki seni anlatmak nekadar zordur biliyor musun?

Her gece dalmak istedigim uykulara inat beynimin her hücresini kaplayan düsüncemdesin.Uyumaya calıstıgım en pembe düslerimdesin.Sensiz yasadıgım rüya aleminin her defasında benim icin kabus gibi oldugunu biliyor musun?

SEN NERDESİN BENDE BİLİYOR MUSUN
Sen benim icime cektigim nefessin

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
IMG_20210301_020407.jpg