• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşkını doyasıya yaşayan çılgın aşık

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Çılgın Aşıklar için Aşk Sözleri

Aşkı yaşamak kadar onu ifade etmek de önemlidir. Sevdiğiniz insanın sizi ve duygularınızı en saf haliyle tanıyıp yaşamasını istiyorsanız seçtiğiniz kelimelerin önemi son derece büyüktür. Hislerinizin başarılı bir tercümesi, uzun soluklu bir aşkın kapılarını açmanıza yardımcı olur.
Çılgın aşkları yaşamak kadar dile getirmek de zordur. Böyle durumlarda sevgi sözleri daha da kıymetli hal alır. Üzülmeyin, doğru sözcükleri yan yana getirerek siz de en etkili aşk tasvirlerine imza atabilirsiniz. Hem kalbinizdeki aşkı karşı tarafa doğru aktarmak hem de hislerinizi daha dolu dizgin yaşamak için gelmiş geçmiş aşk sözleri burada!

Metaforları seven, romantik aşık

Dengesizliğimin sebebi ben değilim. Aşkınla dolan kalbim ağır geliyor, dengemi yitirdim.
Etrafın ne kadar kalabalık olursa olsun, kalbindeki kişi yanında değilse hep yalnızsın.
Koca bir ömür gibisin. Varlığımın, gülüşümün, gözyaşımın ve yokluğumun adı sensin.

İflah olmaz romantik aşık

Şiiri de, şarkısı da, kitabı da, filmi de senden başka söz söylememiş. Ya hepsi birbirinden kopya çekmiş ya da bütün dünya seni sevmiş.
Bütün şarkılar mı seni söyler, tüm zaferler mi sana yazılır, en güzel resimler hep seni mi çizer?

Platonik aşık olan çılgın aşık

Elini tuttuğunda en kolayı sevmek, esas olan hiç dokunmadan sevmeyi sürdürmek.
Hayatta kendimden en çok kaçtığım anlar sana en çok yaklaşığım zamanlardı. Çünkü artık kalbimin bir parçası olan aşkın seni benden hep uzaklaştırırdı.

Aşkını doyasıya yaşayan çılgın aşık

Seninle ölümüne değil, doğumuna bir aşk yaşamak istiyorum.
Sensiz de geçer zaman, mevsimler birbirini takip eder, insanlar değişir, savaşlar olur, coğrafyalar karışır, insanlar ölür ölür dirilir. Sensiz de tamamlanır ömür, dünya döner. Peki, ya seninle? Seninleyken ne mi olur? Hiçbir şey. Zaman durur, durur ve durur.
Öylece gir hayatıma. Hemen kalk gir. Eli günü boş ver, sen gel gir. Gir de ömür ömürlüğünü bilsin, gir de bu kalp neden var olduğunu sezsin. Kinim azalsın, ruhum yatışsın, boğazımdaki düğüm aşka açılsın.

Gözünü karartan aşık

Herkesin içinde sevilme arzusu vardır. Ben hayatım boyunca seni sevmek istiyorum, var mısın?
Aşkın tek ilacı daha da sevmektir.
Ne kadar mı büyük sevdam? Gökyüzünün çatısı ve yerin yedi kat altı kadar.

Peki, siz nasıl bir aşıksınız? Haydi, siz de sevginizi birbirinden romantik sözler ile dile, kağıda dökün! Unutmayın, sevginizi gösterme şekliniz de dile getirme tarzınız kadar önemlidir. Aşkın dondurması Cornetto, cesaret arayan tüm aşık kalplere ilham verir. Birbirinden leziz dondurmalar, sözlerinizin sevdiğinizin yüzünde bıraktığı gülümsemeyi taçlandırır. Hislerinizi paylaştıktan sonra, aşkınızı Cornetto ile kutlamaya ne dersiniz?