• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşkım Kapışmak Kimdir? Biyografisi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Aşkım Kapışmak Kimdir? Biyografisi
ybMnN.jpg

Aşkım Kapışmak, 1979 yılında İstanbul’da doğdu.

On iki yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi aldı. Lise yıllarında birçok sahne deneyimi oldu. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na girdi. Bölümünde mutlu olmadığını gören bir öğretmeni, onu profesyonel olarak insan ilişkileri ile ilgili çalışmalar yapmaya yönlendirdi.

Marmara Üniversitesi’ndeki eğitiminden sonra Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı. Davranış Bilimleri okurken, zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı.Maltepe Cezaevinde çocuk ve gençlere motivasyon günleri düzenledi. Ayrıca İstanbul’da birçok kişisel gelişim ve iletişim eğitimleri aldı.

Mezun olduğu Marmara Üniversitesi’nde öğrencilere Etkili İletişim Becerileri dersleri verdi, bu sırada birçok üniversiteden de konuşmacı olarak davet aldı. Bu seminerlere devam ederken Final Dergisi Dersaneleri’nde sınava girecek öğrencilere dört yıl danışmanlık yaptı. İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı.

Starbucks, Wella, Head and Shoulders, Borusan, Quinn Group,Corio Group,Profilo Mehmet Tatlı gibi önemli firmalara iletişim seminerleri düzenledi.

Turkmax'ta 2011-2012 sezonunda Buyrun Paylaşalım adlı programı haftaiçi her gün canlı olarak hazırladı ve sundu.
2012 Yaz sezonunda Star Tv'de AyşeileAlişan programında her cuma İletişim ve İlişkiler bölümü hazırladı.

Sahnede daha etkili olmak isteyen Aşkım Kapışmak, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde iletişim, beden dili, diksiyon, oyunculuk ve sahne sanatları dersleri alarak üniversitede edindiği bilgileri tek kişilik gösteri şeklinde sahneye koymaya başladı. “Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan” adlı kitabını 2011’de çıkardıktan sonra kitapta yazanları stand up şeklinde sahnelemeye başladı. Son olarak “Beni Benimle Aldatır mısın?” ve'Küçük Mutluluklar ' adlı kitabını okuyucuya sunan Aşkım Kapışmak, şu an üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde gösteri ve seminerler düzenliyor. Bununla birlikte bireysel ve kurumsal danışmanlık eğitimleri de veriyor.

Kitapları
  • Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan
  • Beni Benimle Aldatırmısın ?
  • Küçük Mutluluklar Kitabı
  • Hangi Anne Hangi Babasınız?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Nedendir bilmiyorum ama Aşkım Kapışmak bu sıralar acayip hit alan bir konu. Sanırım merak edilmesinin bir nedeni var ama ben bilmiyorum gündemi pek takip edemediğim için.

P

Philosophy

Ziyaretçi
Uzaktan Eğitimle, parayla lisans diploması ve sertifikalar alan ve kendini insan ilişkileri uzmanı olarak lanse eden bir şahısa nasıl böyle prim yaptırılıyor anlamıyorum....

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Aşkım Kapışmak kitapları

Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan

Yayın Tarihi 2011-01-19
ISBN 6051290157
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 168
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

wTUzGNF.png

Kadınlar dünyaya melek olarak gelmiştir, fakat şeytan olmaları mecbur bırakılmıştır.
Erol Büyükburç – Türk Pop Müziğinin Mimarı

Çok şey bekler kadın, çünkü çoktur kadın, çokluktur, çoğalmaktır.Çoktur,çünkü tek bir bedende çok el, çok ayak, çok akıl, çok yürektir.

Duygu Canbaş – Habertürk Tv-Editör Spikeri

Ben hayatta kadını ve erkeği anlamanın, daha doğrusu anlamaya çalışmanın yolunun biraz belgesel izlemekten geçtiğine inanırım.
Pınar Yılmazerler – Hürriyet Trendy Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

Her kadın kendisi ve toplum için bir şeyler yapabileceğini unutmamalıdır.
Suna Dumankaya - Güzellik Uzmanı

Birlikte oldukları için her fırsatta Tanrı’ya şükreden çiftler tanıyorum…..
Yard.Doç.Dr.Şebnem Soygüder –Ege Üniv.İletişim Fakültesi

Kadınlar duygularının dibinde erkekler ise mantıklarının dikinde yaşarlar.
Ayşen Yerşen - Profilo Alışveriş Merkezi Genel Müdür

Kadın ve erkek,bir elmanın iki yarısı mı,iki azılı düşman mı yoksa hiç tamamlanmayan oyunun parçaları mı?
Zeynel Özbek – Seven-Hıll Yönetim Kurulu Üyesi

Erkekler kadınlara liman olmayı severler.Kadınlar yüklerini boşaltacak limanları iyi seçer çünkü sürekli demir atmayı sevmezler.En uzun kaldıkları liman en büyük ve güçlü limandır ama yükü ağır kadınlar ilişkiyi öldürür.Çünkü erkekler arada bir hafif yük gemilerine izin verirler.
Aşkım Kapışmak

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Beni Benimle Aldatır mısın?
Yayın Tarihi 2011-11-01
ISBN 6058776159
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

51telaN.png

Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan" kitabıyla büyük sükse yapan yazar Aşkım Kapışmak, yine büyük yankı uyandıracak bir çalışmayla karşınızda. Son zamanların en çok gündeme gelen aldatma ve aldatılma konusu onun kaleminden daha başka boyutlara ulaşıyor. Bu eserle hem çağımızın hastalığını, hem de erkek ve kadın olarak kendimizi öğrenmiş, tanımış, yüzleşmiş olacağız. Beni Benimle Aldatır mısın, bu olaya maruz kalanların çözüm arayışlarına da yer veriyor.

Aldatma, bir anda olabilen bir süreç değildir. Aldatan erkeklerin beyinleri aldatma programına sahiptir. Yani ergenlikten, ilk ilişki döneminden karşı cinse cinsel obje olarak bakar ve ilişkisi devam ederken kendisine “güzel bir kız görsem onunla olabilirim” inancını yerleştirir. Bu inançla yetişen ve evlenen erkeklerin hepsi beyinlerindeki aldatma programlarını çalıştırır. Neden erkeklerin zihinsel imajlarında başka kadınlar rol alıyor? Bunun cevabı da, cinsel özelliklerini ön plana çıkaran kadın sayısının artmasıdır.
Erkeklerin bir kadında ilk fark ettiği şey cinselliktir. Kadının aldatmasına gelince, kadın duygusal varlıktır ve paylaşım ister. Bu konuda kendini eğitemeyen erkek ırkı şimdiki yüzyılda duygusal zekâ fakiri oldu. Yani kadının duygusal ihtiyaçlarını karşılayamaz durumda. Kadınlar erkekler gibi görsel değil dokunsal orgazm olurlar. Evlilikte bir süre sonra erkek dokunmayı bırakır bu iletişim ve paylaşmayı azaltır. Kadınlar genelde aşk için, erkekler ise seks için aldatır.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Küçük Mutluluklar Kitabı
Yayın Tarihi 2012-05-02
ISBN 9751032232
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

L16pKqu.jpg

Mutluluk aslında bugün. Mutluluk hâlâ çocuklar gibi hayallerimin olması. Mutluluk gözlerimi kapattığımda çocukluğuma dönebilmem. MUTLULUK içimdeki ben…
Esin Övet –Gazeteci/Yazar-Habertürk

Mutluluk benim için bir zaman dilimidir. Ve o zaman kızımın içten kahkahasıdır.
Sibel Kahraman –Milliyet Gazetesi Eğitim Editörü

Her yeni güne eşimin ve kızımın yanında uyanmak, onların güzel gözlerindeki sevgiyi görmek ve her şeyden önemlisi sağlıkla alınan her nefes benim için mutluluktur…
Aydın Yılmaz –GS’lı Futbolcu

Mutluluk; tarifini yazmaya çalıştığında, tüm güzel hatıralarla sarıp sarmalanmaktır... Sonra an’a dönüp derin bir nefes aldığında iyi ki demektir.
Betül Demir –Sanatçı

Bana göre mutluluk oğlumun beklemediğim bir anda sebepsiz boynuma sarılması, kalabalık aile kahvaltılarımız ve çikolatalarımmm…
Özlem Yıldız –Sunucu

Eğer tecrübem ve kişisel çabam ile insanlara yardım edebiliyorsam, gelişimlerine katkıda bulunabiliyorsam, insanlar böylelikle daha iyi, mutlu ve başarılı oluyorlarsa, bu benim için Mutluluktur…

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Hangi Anne Hangi Babasınız?
Yayın Tarihi 2014-08-08
ISBN 9751034700
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm
Fn6Tsp1.png

Ay bu çocuk kime çekti bilmem ki?

Her istediğini yapıyoruz, yine de mutsuz!

Ne yaparsam yapayım bu çocuk söz dinlemiyor!

Bu cümleler size de tanıdık geliyor mu? Hangi yaşta olursa olsun çocuklarınızla iletişim kurmakta zorlanıyorsanız Hangi Anne Hangi Babasınız? tam da size göre bir başucu kitabı.

Çocuğunuz aslında sizin aynanız. Siz hangi anne, hangi babaysanız çocuğunuz da o. Anne baba olmak, hele ki günümüzde hiç kolay değil. Çocuğunuzla doğru iletişimi yakalamak mutlu, huzurlu ve güven dolu bir aile ortamını da beraberinde getirecektir. İletişim danışmanı ve yaşam koçu, ünlü yazar Aşkım Kapışmak Hangi Anne Hangi Babasınız? kitabıyla aile içi iletişim problemlerini irdeliyor ve çözüm yollarını pratik ipuçlarıyla sunuyor.