Askerliğini Yapmamış Bir Adamla Evlenilir mi?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Askerliğini yapmamış bir adama kız verilir mi askerliğini yapmamış biriyle evlenilir mi sizler bu konuda neler söylemek istersiniz?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bence evlenmek için askerliğini yapmış olmak şart gerçi günümüzde askerlikler kısa sürüyor uzun dönem askerlikte eşler birbirinden soğuyabilir gözlemlediğim kadarıyla çoğu erkeğin fikri değişebiliyor askerlik sonrası

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Tabiki evlenilir niye evlenilmesin :))
Eskiden olsa evet tartisilabilirdi ama bence simdikiler askerlik mi yapiyor ya sanki :)))

Hahayt ben bile asker Esi oldum ay gözüm acip kapiyana kadar bir baktim benim koca yanimda ulen dedim hic gelmeseydin ya biraz kafami dinleseydim ya :)😀🤣

Asi Kız

Beşiktaş -asi ama bir o kadar da polyanna
Özel üye
Çok saçma düşünce askerliğini yapıp çok karaktersiz insanlar var evlilik ile askerliği bağdaştıramıyorum ikisi çok ayrı şeyler bence

İnsan yedisinde neyse yetmişinde de odur bence ;) değişmeyen değişmiyor
Bence evlenmek için askerliğini yapmış olmak şart gerçi günümüzde askerlikler kısa sürüyor uzun dönem askerlikte eşler birbirinden soğuyabilir gözlemlediğim kadarıyla çoğu erkeğin fikri değişebiliyor askerlik sonrası

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
askerlik bir evlilik kriteri olmamalı,iki farklı olgu,eskiden gelen askerliğini yapmayana kız verilmez düşüncesini zamanın koşulları ortadan kaldırdı zaten,eskiden insanlar hayatı askerde öğrenirdi,şimdi her bilgiye anında ulaşıyor..:))