• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşka Şeytan Karışır--Hande ALTAYLI

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
aska-seytan-karisir.jpg

Herkes Hande Altaylı ismini ünlü gazeteci Fatih Altaylı’nın eşi olarak tanıdı fakat Aşka Şeytan Karışır romanı ile kendini yazar olarak herkese kabul ettirdi.

Hande Altaylı’nın ilk kitabı olan Aşka Şeytan Karışır genç bir kızın teyzesinin sevgilisine olan aşkını anlatıyor. Herşeyi bir kenara iten ve aşkı uğruna herşeyi göze alan genç kız yaşadığı hayalkırıklığı ile herkesten kaçar. Fakat kader onun peşini bırakmaz ve yıllar sonra aşık olduğu adam tekrar karşısına çıkar.

Hande Altaylı ilk romanı Aşka Şeytan Karışır ile beklentilerin üzerinde bir işe imza atıyor ve okurlarını kendine hayran bırakıyor. Aşka dair tabuları yıkan ve çok farklı ve tartışılacak bir aşk hikayesi sunan kitap okumaya değer.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
geçtiğimiz gūnlerde, ikinci kez okudum bu kitabı. iki yıl önceki kafa yapım ve düşünme tarzlarım köklü bir değişime mensup oldugundan dolayı, kitabın baş karakteri Aslı'ya sonuna kadar hak verdim. o zamanlar 'a-aaaa cok ayıp olmuş yaa' şeklinde karşılamış olduğum olaylar silsilesi, şimdilerde beni daha farklı etkiledi :)