• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

AŞK ve ACI

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Aşk ve acının çok sıkı bir dostluğu varmış.Birgün saklambac oynamışlar.Acı saymış aşk ise saklanmış.Her tarafa bakan acı bir türlü aşkı bulamamış.En son çalılıkların arasına bakmaya karar vermiş.Aşkı araken elindeki sopayı çalılıkların arasında sallamaya başlamış.Sopa aşkın gözlerine denk gelmiş ve onu kör etmiş.Acı dostuna bu kötülüğe çok üzülmüş.O Günden sonra acı çok sevdiği dostu olan aşka onu yalnız bırakmayacağına söz vermiş.Gözlerini körettim ama sana bir çift göz olacam.O günden bu Güne dek aşkın olduğu her yerde acı da varmış...

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Ask bir Gülr benzer gül kisminda askin sonsuz mutlugunu yasarken diken kisminda sonsuz acilari yasarsin diye bir söz vardir sanirim ask ve acu cok SIKI dostlar hemde tahmin edilemiyecek kadar...
emegine saglik..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
biz insanlar herseyi abartiyoruz sonra yine her aciyi ceken kendimiz oluyoruz bu sadece Ask a degil herseyde sinir komasini asla bilmiyoruz ....

Suskun

V.I.P
V.I.P
Açelyacım zaten aşk dediğin 'onun bulunmaz hint kumaşı olduğunu zannedipte normal insan olduğunu anladığımız süre içinde yaşadığımız duygu 'değil mi ?

( bu sözü kibarca yazdım:) )

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) ask bir sudur :)))))) hahaa gerisini ...... birakim :))))) gerci simdiki asklarda bir ayruhsu ama ne yapacan devir degisiyor diyorlar hep kimse demiyorki insanlar doyumsuzlasiyor diye :))

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Aş Aşk Aşk evet o kadar şiirler sözler yazılar yazılır adına bu üç harften oluşan şeyin. Şey diyorum çünkü tarifi henüz kesinleşmemiş. :) İnsan kendine yapar ne yaparsa. Aşklarınız sevgiye döner inşalah çünkü kim ne derse desin aşk geçici sevgi kalıcıdır.