Ask Mektubu Yazdirin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu mektubu sana ev dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Kendine iyibak şiiri çalıyor ve ben şuan da o şiiri
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin seni kocaman çok seviorum=) lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 18 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 39. günü.Sana şerefsiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana salak demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
...... Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün börek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 39 gün olmuş ve ben o börek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için kendimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; seni hep seveceğimmm=) .....

ahbeabi

Uzman
Banada bu mektup çıktı.:v

Canım Sevgilim Aşkım;
Bu mektubu sana Van dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Tek Hece şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Seni Çok Seviyorum lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 25 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 33. günü.Sana Hain diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Iskaladın demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Aşkım; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Kek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 33 gün olmuş ve ben o Kek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Feda edilmesi Gerekeni bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Seni Seviyorum Aşkım

Celal28-

Forum Gururu
Banada Bu Çıktı:)

Canım Sevgilim Seda;
Bu mektubu sana Giresun dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Cenet şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Hayatım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 19 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 35. günü.Sana Kalpsiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana Aptal demiştin.Ama arkasından gelen reçel

Seda; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Köfte almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 35 gün olmuş ve ben o Köfte i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için Kendimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Seni Çok Seviyorum Seda

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Canım Sevgilim ??????????;
Bu mektubu sana Kadıköy dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz köLem oL şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin gelincik lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 20 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana vefasız diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana şaşkın demiştin.Ama arkasından gelen reçel

??????????; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün döner almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o döner i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için kendimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; vefasız ??????????

:P

sorumsuz

Forum Onuru
Bu aşk mektubu çooook komi
Bu aşk mektubu bildiğiniz mektuplardan değil... Doldurun, sonra gülmeye doyun...
ama doğru bilgileri girin
ben sakıncalı bişeymidir değilmidir ona göre konuyu açayım diye denedim.
rastgele doldurdum ,
sonuca bakınca keşke doğru bilgiler girseydim dedim daha komik olacakmışmış

buyrun yazmaya başlayın

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Eee artık eskisi gibi kalemi kağıdı ele alıp mum ışığında mektup yazma devri teknolojiyle birlikte öldü :) İşin kolayı varmış, teknoloji sen nelere kadirsin böööle :D::D