• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

AŞK İŞİNDEN ANLAYANLAR Bİ YARDIM BE?

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Ablalar, abiler... Bildiğiniz gibi roman yazıyorum ve romanıma yaşadığım olayları almayı seviyorum. Romanımda sevgilisi olan bir kız ile konuşmayı onun ile takılmayı konu almak istedim ve bu kız ile sadece roman yazmak için takılırım derken ben bu kıza abayı yaktım galiba...! Artık hoşlantımı, sevgimi, aşk mı bunu da bana söyleyin olur mu?

Şimdi bu kız ile 2-3 haftada 1 görüşüyoruz. Onun dışında sabah 12:00'da bi mesajlaşmaya başlıyoruz akşam 19:30'a kadar. 19:30'dan hemen sonra facebook kameraya geçiyoruz ve 01:00'a kadar camerada konuşuyoruz. Kamerayı kapattıktan sonra telefon ile konuşmaya başlıyoruz sabah 04: sularına kadar... Bu kıza mesaj atmasam, aramasam o beni arıyor, o bana mesaj atıyor. O atmadığı zamanda ben atıyorum... Facebook'ta ki tüm kızları sildi. Okey oynuyoruz facebookta masaya kız geldiği vakit ya masadan kızları atıyor yada kızlarla kavga ediyor. İş yerimdeki kız arkadaştan kıskanıyor. (Kız arkadaş, onunda arkadaşı...) Telefonum 2 dakika meşgul olsun bağrıyor, kızıyor. Ben üzüldüğüm vakit o da üzülüyor. Ben güldüğüm vakit o da gülüyor. Ama şöylede bi mesele var kızın 5 senelik çıktığı var ve araları bozuk. Kız sevmiyor. Çocuk onu her defasında arıyor ve (kamera karşında olduğumuz zamanlarda genellikle) bağrışıyorlar. Kavga ediyorlar... Kız bana diyor ki ben senin sesin ile huzur buluyorum. Onun dışında şöyle birşey de var 2-3 haftada bir buluşuyoruz diyorum ya, onuda zorla buluşuyoruz. Hergün buluşalım, buluşalım diyorum. Bu bugün olmaz, daha sonra falan diyor. (Toplamda 3 kez buluştuk ve her sefferinde o davet etti.) Ben buna bitanem, meleğim falan diyorum. Dün akşamki konuşmada ise sen bana bu zamana kadar hiç ismim ile ifade etmedin ya bundan sonra edersen çok pis trip atarım sana diye de uyarı yaptı. Ayrıca bunun 5 senelik çıktığıda manyak birşeymiş. kızın etrafında dolanan herkesi dövüyormuş, kavga ediyormuş. Birde son olarak ben bundan uzaklaşmak istediğim zamanlarda "Ben gidiyorum. Yokum ben, Biz asla bir bütün olamıyacağız" gibi laflar söylediğimde, nereye gidiyorsun? Hele bir git beni yalnız bırak seni nerye gidersen bulurum gibi laflar söylüyor... ve her derdini bana söylüyor anlatıyor.

Şimdi sizlere şu sorum var?

Ben bu kızdan hoşlanıyormuyum? Seviyormuyum? Aşık mı olmuşum?
Bu kızın benden kaçmasında ki amaç ney? (Buluşmama gibisinden)
Bu kızın bana karşı duyguları ney? (Sorduğumda senden küçük bir hoşlantım var demişti) Bu küçük bir hoşlantı mı? Seviyor mu? Aşıkmı olmuş?

***Çocukla ayrılmak üzereler... Kız buna aileni çağır beni iste demiş. Çocuk evdekilere söylememiş. Çocuğun ailesi kızı istemiyor. (Çocuk Sinoplu, kız Trakya'nın yerlisi)***

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Her ne kadar arası bozuk olsa da hayatında biri varken senin onunla onunda seninle konuşuyor olması ne kadar doğru bi düşünmen lazım..

Bence ilişkiye başlasanız da boşa kürek çekersiniz ( :

Allah kolaylık versin ne diyim.. ( :

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Sen de roman ayağına.. :D İyisin valla :D
Bu işlerden anlamayan biri olarak yorum yapasın geldi :P
Hayatında biri olan bir kız, onunla ilişkisini bitirmeden senle muhabbetini bu noktaya getirmiş, bence ilişkisini ve karşısındakini ne kadar ciddiye aldığıyla ilgili bir fikir vermiş olması gerekir sana.. Beni seviyor, kıskanıyor diyorsun. Diğer adamı da kıskanmadığını, ona da böyle davranmadığını nerden biliyorsun?

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Sen de roman ayağına.. :D İyisin valla :D
Bu işlerden anlamayan biri olarak yorum yapasın geldi :P
Hayatında biri olan bir kız, onunla ilişkisini bitirmeden senle muhabbetini bu noktaya getirmiş, bence ilişkisini ve karşısındakini ne kadar ciddiye aldığıyla ilgili bir fikir vermiş olması gerekir sana.. Beni seviyor, kıskanıyor diyorsun. Diğer adamı da kıskanmadığını, ona da böyle davranmadığını nerden biliyorsun?

Nerden biliyorum. Bir kaç defa yan yana geldik. İlk zamanlarda. Tabi o zamanlar hiçbirşey yoktu. Okey oynuyorduk ben o, onun çıktığı şahıs ve benim iş yerinde ki arkadaş. Ben onunla orti oldum. çıktığı kişide benim iş yerimdeki arkadaş ile orti oldu. Gelen geçen kıza bakıyordu çocuk ve hiçbirşey yapmıyordu. Aradan biraz zaman geçti ve tekrardan buluştuk. Aynı ekip aynı okeyciler. Yanımdan geçen bir kıza baktım ve bakışları, değişti, trip attı ve masanın altından tekmeyi, dışarıda da boşluğuma yumruğu yedim...

Sevmiyorsa ayrılsın neden öyle yapıyor ki? Kafası karışık galiba ne ondan vazgeçebiliyor ne senden..

Ondan vazgeçmeyi isitior ama 5 sene boyunca olduğu için çevredeki insanlaırn ne diyeceğini bilmiyor. Gurur yapıyor. Benimle dalga geçerler diye korkuyorum diyor.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Yumruğu mu yedin :D Geçmiş olsun :D
Ya bilmiyorum benim aklıma yatmadı, mesela senle beraberken bir başkasıyla aynı şekilde yakınlaşmayacağını nerden bilebilirsin ki? Aklında hep bir şüphe kalmaz mı? Ayrıca sanırım kendi duygularından da emin değilsin. Bu şartlarda tanışmasan gene de etkilenir miydin ondan? Ya da şu an ki kızın sevgilisine yaşattığınız durumu kendinize yedirebilecek kadar çok mu seviyorsun bu kızı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi :P Ne çok soru soruyorum dimi :-) Ama senin duygularını biz bilemeyiz ki, kendi kendini sorgulayarak bulman lazım.

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
kız hayatının çelişkisini yaşamış ve sona gelmiş bence . ne onunla ne seninle ikilemindeymiş .. sana şu geçen süreçte aşık olmuş bile olabilir ama hayatındaki diğeri eskisi ne kadar manyaksa bu süreç okadar sancılı geçicektir . ondan ayrılsada sıkıntılarınız uzun bir süre geçmiyecek dinmiyecek. huzur bulamıyacaksınız bir dönem . Sen bunlara katlanıcak kadar çok seviyormusun bu kızı .. Asıl önemlisi o . eğer seviyorum katlanırım diyorsan , o süreçte geçenlere ragmen yanında olup ona destek olabilirsen zaten kolay kolay vazgeçmez senden . ki şuanda da kıskanmaları sözleri vs vazgeçicek gibi değil. Görüşme kısmına gelirsek hayatındaki manyak yüzünden sıkıntıda olabilir oyüzden görüşemiyor olabilrsiniz. Onu sonlandırmadan gözükmek istemiyordur.