Aşk-ı Memnu

e-PaCk

Forum Gururu
Kimin kime aşık olduğunu şıp diye anlayacağınız ama asla ilk seferde aklınızda tutamayacağınız Halit Ziya Uşaklıgilin günümüze uyarlanmış televizyon kuşağı şeysi.. Bu uyarlamada bi gariplik var hep diyorum yine diyorum.. O isimler nedir öyle Bihter, Behlül, Peyker, Beşir.. Yine de izlettiriyor kendini namussuz.. Adnan aç gözünü bi anlamayan sen kaldın!

Safir

Özel Üye
Özel üye
Canım H. ablamla bir akşam mecburen seyrettiğim, "şu bunun karısı, bu onun sevgilisi, öteki berikinin bilmiyorum nesi......" şeklinde bana cazip gösterilmeye çalışılan lâkin inatla seyretmediğim uyarlama..

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
diziye birkaç kez yarım yamalak baktım ...
kitabınıda okudum ama günümüze uyarlanınca olay biraz kitaptan kopmuş gibi.

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
zincirleme aşk öyküsü.. ışıltılı bir hAYAT.. ama herşey dışardan görüldüğü gibi değil.. bunun apaçık örneği.. konudan anlaşılan birkonakta tüm ailenle yaşamıcaksın, çekirdek aile neyine yetmiyo, sonra olanlara kimsenin aklı yetmiyo:D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Eski yalan rizgarını andıran türk uyarlaması (Kitaptan kopmuş) günümüz teknolojisine uyarlanmış saçmalık abidesi bir dizi... Sadece 1 kere baktım başım döndü kim kimle anlamadım :D

kelebek

-ütopik-
V.I.P
dizisinden sonra cahil kesim halkın amcalarının karılarına alıcı gözle baktıklarını düşündüğüm ama entrikalardan dolayı vakit öldürmek adına izlediğim dizi