• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü Bu Sezon Bitiyor

KaRaMBoL

Aktif
Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü dizilerin senaristleri şaşırtıcı acıklamalar yaptı.

Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü. Reyting rekorları kıran dizilerin senaristleri öyle açıklamalar yaptı ki izleyiciler şaşıracak .

Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü...İzleyiciyi ekrana kilitleyen bu iki dizinin senaristleri öyle bir haber verdi ki izleyici çok üzülecek. Bu iki dizi de sezon sonunda bitecek.

NTV'de bir programa konuk olan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun yazdığı diziler izlenme rekoru kırıyor. 17 yıldır birlikte çalışan senaristler başarının sırrının seyirciyi iyi tanımaktan geçtiğini söylüyorlar.

Yaprak Dökümü'nde Necla ile Leyla'nın barışacağının sinyallerini veren Ece Yörenç, "Dizi o kadar sahici ki biz yazarken ağlıyoruz, okurken ağlıyoruz, izlerken ağlıyoruz" dedi.

AŞK-I MEMNU'DA NELER OLACAK?

"Aşk-ı Memnu'da asıl hikaye şimdi başladı" diyen dizinin senaristlerinden temponun bundan sonra artacağına dair açıklamalar geldi.

"Bihter ve Behlül aşkını Adnan Bey öğrenecek mi?" sorusuna ise senaristler; " Evet, öğrenecek ama dizinin sonlarına doğru" diye cevap verdiler. Romana sadık kalınacağının sinyallerinin de verildiği programda Behlül ve Bihter'in kavuşamayacağı da anlaşıldı.

Kendilerine reyting rekortmenleri de denilen Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, izleyicilere bir de kötü haber verdiler. "Hem Yaprak Dökümü hem de Aşk-ı Memnu için bu sezon final olacak" dediler.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
aşkı memnuyu izleyecek kadar zeki değildim kim kimle anlamak zordu ama yaprak dökümünü izliodum ara ara :D

Safir

Özel Üye
Özel üye
Yaprak Dökümü haftada bir gecemi alıyordu ya neyse, yazık olacak :D Artık mutlu olsunlar. Kardeşler barışsın, işler yolunda gitsin, eski evlerine taşınsınlar, Ferhunde hırsından çatır çatır çatlasın :P böyle olunca zaten ne izleyecez ki. Bitsin bitsin izin veriyorum :P