Aşk Bittikten Sonra Arkadaş Kalabilir Misiniz?

Eski Sevgilinle Arkadaş Kalabilir Misiniz?

• Evet, kalabilirim.

Oy: 18 54.5%
  • Hayır, kalamam.

Oy: 15 45.5%

• Toplam katılan
    33

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Eski sevgilinizden ayrıldığınızda onunla arkadaş kalabilir misiniz? Oylama ve açıklamalara bakalım neler çıkacak :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Anketi ben başlatayım o halde :)
Ben eski sevgilimle arkadaş olarak kalabilirim. Gerçi bu biraz da karşı tarafın durumuna bağlı olarak değişiyor. Şartlar zorlayıcı olmazsa ben arkadaş olarak kalabilirim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir 3. seçenek olsa ve seçenek bazen olsa onu onaylardım. Ancak burda kalabilirim işaretledim.

Kalabildiğim ve kalamadığım durumlar oldu.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
evet onayladim ama :)))) sevgili arayip bulmadigim icin deneme sansim olmadi :))))) gec kaldim biraz

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Bence arkadaş kalınır ama daha büyük zorlukları göz önüne alırsan tabiki..(örnek gösterim) eğer arkadaş kalırsan ilerleyen zamanlarda belkide senin en Yakın arkadaşın senin eski sevgilinle aşk yaşayabilir o zaman gerçek bir acıyla Başbaşa kalırsın :)

kayra

Üye
olurmu öyle saçma şey arkadaş kalacaksan çıkma çıkacaksan arkadaş kalma eski aşkla ne arkadaşlığı saçma hatta beş para etmez bu soruuuuuuuu

aiShwaRya

Aktif
Ben bunu denedim ama olmuyor, çünkü hala sevgi kırıntıları çıkıyor bir yerden ve tekrar denemek istiyorsun ama denemelerde de yıkık binanın üzerine bina inşaa etmek gibi birşey oluyor. Tabii tecrübeme dayanarak yazdım. Ama sevgi kalmadan direk arkadaş olurmuydum.. Hayır olmazdım eski anılarım aklıma gelir kalp taşıyorum ben beton değil. :)

canoo

Katılımcı
hayır kalmazdım ona her baktıgımda arkadaslık deyıl yasadıgımız anılar gelır ıyı yada kotu farketmez