• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşk Acısı

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Aşk, insanoğlunun hissettiği en güzel duygu... Onunla beraberken çok mutlu ve huzurlusunuz... Ama ne yazık ki, aşkınız sonsuza kadar devam edemiyor...

FIRTINALI başlayan aşklar kasırgayla sona erebilir. Ama işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. Onunla yaşadığınız unutulmaz anlar sizin için bir kabusa dönüşebilir. Bu durumda yaşanan güzelliklerin ardından her şeyin bittiğine inanmak elbette ki çok zor.

Fakat bu zor dönemi aşmanın da yolları var. Yeter ki kendinizi iyi hissetmekten alıkoymayın. Unutmayın kendinizi harap ederek hiçbir yere varamazsınız. Uzmanlar, bu zor dönemi en iyi şekilde atlatmanız için şunları öneriyor:

* Sosyal yaşamdan kopmayın. Bu dönemde yalnız kalmak isteyebilirsiniz, ancak yalnızlık, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamayacak, sizi daha çok yıpratacaktır.

Aileniz ve arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirin, belki de onları uzun zamandır ihmal ediyordunuz.

* Onunla beraberken yapmak isteyip de yapamadığınız şeyleri yapın. Size, onu hatırlatacak şeyleri ortadan kaldırın.

* İmkanınız varsa kendinize yakın hissettiğiniz biriyle küçük bir tatil yapın. Kafanızı toplamanız için faydalı olur.

* Küçük şeylerden zevk almaya çalışın, mutlu olmak sizin elinizde. Güçlü olun ve onun sizi hak etmediğini düşünün.

* Tüm bunların ardından, kendinizi asla yeniden aşık olmaya zorlamayın.

* Sizi en mutlu eden şeyleri yeniden düşünün, o olmadan önce neler yapardınız şöyle bir sayın.

* Tüm bunlara rağmen içinde bulunduğunuz zor durumdan kendinizi bir türlü kurtaramıyorsanız, mutlaka bir psikoloğa başvurmalısınız.
öncelikle benim psikoloğa gitmem lazım((((

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben seni yüreğime yazdım*!

Bir bahar yağmuru gibiydi gözlerin,ışıl ışıl parlıyordu
Estikçe yaz meltemi pencerenden uçuşuyordu ipek saçların
Nihavent bir mucizenin habercisiydiler
Siperdeki gönlüme saplanan bir ok gibiydi her biri
Ellerini tuttuğum an ise...kelimeler kifayesiz kalıyor
Narin bir duyguydu içimde süzülen
İliklerimi dahi titreten bir duygu
Yüreğime işleyen...
Üzgün anlarımın tebessümü olmuştun
Renk renk açan bir güldün gönül bahçemde
Ebedi bir renk cümbüşü hiç dinmeyecek
Garptan güneşi doğduran bir dünya yarattın bana
İlmek ilmek çözülüyordu gerçekler
Meleklerinle çevirdin dört bir yanımı
Ellerinle çizdin benim dünyamı
Yüreğim bir farklı coştu sende
Azgın bir dalga oldu damarlarımda akan kanım
Zeybeğin en mağrur yeri gibiydi aşkın
Dinmeyen bir çağlayan bahar yağmurlarıyla beslenen
Ilık ılık esen rüzgarınla savruluyorum bu sonsuz yolda
Mühür gözlüm BEN SENİ YÜREĞİME YAZDIM; bunu unutma.