Aşk Acısı Yazan, Bir Adam Ağlıyor

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Sensiz olmuyor işte, ne yaptıysam kandıramadım içimdeki çocuğu, bir türlü Bittiğine inandıramadım, her kapı çalınışında benden önce koşup açtı kapıyı, Ama sen hiç bir zaman gelmedin, seni bekleme nöbetlerinde zamanın tiktakları O artık gelmeyecek desede içtiğim sigaralarda sönen umutlarım biz yokuz artık Desede inanmıyor bir türlü, bitti diyorum, kabul etmiyor," o bensiz yapamaz Ama" diye bir fısıltı yankılanıyor sessizliğin içine, koca bir yalandı yaşadıkların o Sensiz de yapar, o hastalandığı zaman sabahlara kadar başında sen Olmasanda olur diyor bu yalnızlık.

Başımı her yastığa koyduğumda dönüp bakmıyorum ardıma, sadece iyi geceler Diyorum sana, iyi geceler. karanlıkla yüz yüze geliyorum sonra, "hadi dön Baksana arkana, o yok ki artık yanında, hatta şimdi başka kollarda" dönüp Bakıyorum sonra, yalnızlığım uzanmış boylu boyunca yanıma, dişlerimi sıkıp, Dudaklarımı büküp garip bir edayla, karanlığa armağan ediyorum gözyaşlarımı, Çığlıklarımı kimse duymamalı, onlar yastığımın altında saklı.

Güneş merhaba diyor karanlığın ardından çırpınarak, benim ise uyma vaktim Geliyor, bir şişe şaraptan arda kalan bir adamım ben, içindeki çocuğa söz Geçiremeyen, senden arada kalmış bir ekmek kırıntısı gibiyim, halının üzerinde Gırgırlanmayan, öylece basıyorsun üzerime Allah desemde duymuyorsun beni, Şimdi herkes uykuda, yalnızlık bana emanet; Allah diyorum varmı içinizde ben Gibi kıyamet...

Sensiz olmuyor işte, içimdeki çocuk tutturmuş, o gelecek diyor, hergün kırılgan Mektuplar yazdırıyor bana, adresi olmayan, alıp eline gitarı notalarda arıyor Seni, en hüzünlü melodilerde yakalıyor gözlerini anlatan, gidişinin nakaratını Yazan, ritimlerinde aşk acısı yazan, bir adam ağlıyor işte, bir şişe şarabın Ardından...