Asi Kız yilmaz Abisi nin falina bakinca

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Asi Kız

@yilmaz27 Abim gel ben senin falina ben bakayim yesim ablamin Fala bakacagi felan yoktur

@Asi Kız abim ben senin falina 2 söz siirle baslayim ne dersin @yilmaz27 tabiki sen nasil istersen

Fallar kapanır kapanır, açılır. İçinden binlerce kelime saçılır.
@Asi Kız aman Allahim @yilmaz27 abim Sana üç vakte kadar dört, bilemedin beş var. Bir de tabii ki kafan kabarmış, için çömelmiş.

@Asi Kız Ay bakamam ben bu fala@yilmaz27 abim ya@yilmaz27 olmaz bakmani istiyorum lütfen kirma beni @Asi Kız tamam abi bakacagim söz sana

@Asi Kız @yilmaz27 Abimle Kahveleri içtik, falı kapadık,

@Asi Kız Burada bir kısmet var@yilmaz27 abim sana

Abi Bak bak, tam şurada. Ay nasıl görmüyorsun , @yilmaz27 abim tam tırnağımın uç tarafına doğru bak. @yilmaz27Tam ben sana inaniyorum sen bak heyacan basti @Asi Kız beni

@Asi Kız Çok göz var sende, ay çok nazar da var

Aman Allahim @yilmaz27 abim
Herkes herkesi kıskanıyor, ne şirret bir yaşam formuymuşuz biz.herkes bize düşman herkes nazarlamaya ant içmiş. Mavi Gözler Nazardan Çatlatma Derneği kurmuşlar da yoldan gelene geçene bile bakıyorlar.

@Asi Kız yilmaz abim Üç vakte kadar hayırlı haberlerin va

Hangi üç vakit? Üç rekat ya da üç raket de olabilir. Üç gün, üç saat, üç yıl. Kutsal üçlü müdür bu nedir? Hem zaten ne olursa olsun bir üçlük içinde olacağız, ilk üç saniye olmazsa üç dakika içine girmiş oluyoruz. E 3 senelik o geniş fal hacmini düşünün bir de

@Asi KızSon zamanlarda için kabarmış senin, çok düşünüyorsun abim insallah hayirdir

@yilmaz27 Kahvesini birazcık fazla koyduk diye dertli, kederli, gamlı baykuş diye belledinin beni Zaten çok potansiyel değil mi içimizin kabarık kabarık olup sıkılması? Android miyiz ki biz ruhsuz bir şekilde hayatımıza devam edelim. @Asi Kız Geç bacım, geç. bunlari

@Asi Kız Abim ben fal bakmayı da bilmem ama bak başkasına söyleme he

@Asi Kız paniği: Çaktırmamaya çalışıyorum, çaktırmıyorum, ay çaktırdım. Çaktırmadan fal baktığımı çaktırdım.@yilmaz27 abim sana ya :))

@yilmaz27Dileğim olacakmi merak ettim @Asi Kız söylesene @Asi Kız ya abim

Çünkü o fincanın içindeki tüm telveyi öyle bir aşağı doğru sallıyorsun ki dünya dışı varlıklar dünyada krater açmaya gelmişler diyeceğiz birazdan.
Ya!
@yilmaz27Al işte, sallarken fincani kırdım ne olucak simdi abim sen üzülme ben devam ederim fincanin kiriklarindan

kirik-tabaik.jpg

@Asi Kız Abi Devlet kapısında bir işin olacak senin@yilmaz27

Avrupa'ya açılan kapı gibi bu devlet kapısı, herkes gelip bir işini hallediyor. Peki kimse neden sormuyor, devletin kapısı falda ne arıyor?

@Asi Kız @yilmaz27 abim Yol görünüyor, uzunlu kısalı yollar

Abim Birisi bakkala, ötekisi büyük bir ihtimalle el öpmeye. birazda göz yasi görüküyor

Ama bunlarin hepsi Bak bak, mutluluk gözyaşlari

@Asi KızAman Allahim abii Düğün gibi bir şey görüyorum, kalabalıklara karışıyorsun

@Asi Kız Abi Gönlünde birisi var senin, yakmışsın abayı @yilmaz27 hic sorma @Asi Kız

Her gece neler çektiğimi bir ben biliyordum, bir de sen biliyorsun artık. Ağlayan gül, karanlık sokaklar hep en sevdiğim fotoğraflar şu sıra. Güneş müneş beni mutlu edemez şu saatten sonra.

@yilmaz27 ooo abii bak buraya Başına bir talih kuşu konacak, hadi gözün aydın

@yilmaz27 Böyle talih kuşu konmaz olsun. :))) @Asi Kız aaa neden abim ya @yilmaz27 bos ver sen devam ett

@Asi Kız Vallahi abim Falın fallanmış anam senin ve

@Asi Kız Son olarak: Sana kabaran bir şey var. @yilmaz27 abimm
sad.png