• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Arzum iLe Röportaj

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Merhaba
Merhaba. Burası da değişmiş müzik falan güzel olmuş.
Ben dedim ki röportaj yapacağım. Müzik atıverin =P
Oyy oyy oyy sağolasın
Tabi ki şaka. Tamamen adminimiz düşünmüş :=)
Tahmin etmiştim
Neyse hadi başlayalım
Peki.

Adınız?
Arzu

Yaşınız?
26

Saç Ve Göz Renginiz?
Saç=Koyu kestane ...Göz=Ela

Boy ve Kilonuz?
Boy=1,72 Kilo:60

Aslında bu soruları niye soruyorum bende bilmiyorum. Askerlik alımı gibi. Sizi biraz daha tanıyalım. Nerede yaşıyorsunuz?
Askerlik alımı ve ben =) Olabilir tabi neden olmasın bayanlarda yapabilseydi seve seve.
...Nerede yaşıyorum, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum.

Bir soru yakaladım =) Peki nerede askerlik yapmak isterdiniz? Doğu tarafında dağlarda mı?
Tabi ki neden olmasın eğer erkekler kadar dayanıklı yaratılacaksam olabilir Türkiye’min her bölgesinde yapabilirim.

Cesur bir davranış. Peki askerlik bize kalsın, bayanları dağlarda incitmeyelim diyorum ve sizin mesleğe geliyorum. İşinizden biraz bahseder misiniz bize?
Çok incesiniz teşekkürler.
Rica ederim.
Özel bir hastanede anlaşmalı kurumlarda çalışıyorum. 8 senedir sağlık sektöründeyim.

Biraz daha açabilme şansımız var mı? Yoksa gizemlilik iyi mi?
Yoo açabiliriz sorun değil.
Ayakta tedavi merkezi. Ameliyatımız yok, küçük müdahaleler ve poliklinik
muayenelerimiz var. 3 sene anlaşmalı kurumlar veznesinde görev yaptım. Gelen hastaların kayıt işlemleri daha sonra ofis bölümüne çıktım. Yani kademe atladım. Evrak takibi bizim medula dediğimiz yani sgk açılımı ssk, bağ_kur emekli sandığı ve 657 yani devlet memurları (Öğretmen, vergi daireleri , belediye vs.) çalışanlarının faturalandırılması. Fatura takibi ödeme takibi ve doktor kurum üzerinde alacaklarının takibi görevlerini yapmaktayım

Çok güzel bir açıklama oldu. Teşekkür ediyorum. İş dışını sayarsak, nasıl bir giyim tarzınız var?
Rica ederim. Spor rahat edebileceğim kıyafetleri seçerim.

Kimi zaman bayanlar spor kıyafetler içinde bile bir topuklu ve ufak bir takıyla gayet güzel oluyorlar. Size de öyle diyebilir miyiz yoksa ben kotu takar çıkarım mı diyorsunuz?
Kesinlikle kotu takıp çıkmam. Kotun altında convers yada sıradan spor ayakkabıları giymeyi tercih ederim. Yürümeyi sevdiğim için yürüyüş sırasında topuklarla ve ayağımın ağrımasıyla hiç uğraşamam. Küpe takıntım vardır çok severim. Kombinasyonu güzel gösterir eğer düzgün seçim yapıldıysa takı önemlidir bence.

Takı sıradan kıyafetleri bile şık yapar derler genellikle bayanlar. Katılıyor musunuz buna?
Taşıyabilmekte önemlidir bence.

Ben taşırım iddianız var mıdır?
Öyle bir iddiam yoktur ama zevkliyimdir.

Peki en sevdiğiniz renkleri giyiminize de yansıtır mısınız? Yoksa sevdiğim renkte kıyafete gitmez ki kardeşim mi dersiniz?
Sevdiğim renkleri kıyafetime yansıtırım ama almadan önce bir denerim. Aynada
şöyle bir bakarım. Bazen bazı kıyafetlerde yakıştıramadığımda oluyor tabi ki.
Ben bayağı takıldım bu kıyafet konusunda sanırım :=)
Sanırım =)

Peki hobilerinizden ve fobilerinizden biraz bahseder misiniz?
...Gokart severim, bowling, tavla her ne kadar ilk eli alıp sonra yenilsem de pes etmek yok=). Kitap okumak, sinemaya gitmek, müzik dinlemek, yürüyüş yapmak gibi.
...Fobilerim: Yalnızlıktan korkarım, yılan, böcekler, bide karanlıkken evin içine girmeye korkarım. Işıkları açıp kapı açıkken biraz kapıda beklerim.

İlginçmiş. Evinize hırsız falan mı girdi veya bir olay mı yaşadınız bu korku. Yoksa ben çocukken de böyleydim mi diyorsunuz? =)
Hırsız girmedi, kötü bir şeyde gelmedi ama hırsızla karşı karşıya gelmekten hep
korkmuşumdur. Merdivenlerde ışıklar sönünce de korkarım bak bunu unutmuşum.

Hangi burçsunuz?
İkizler

Değişken bir kişiliği mi var derler yada başka bir şey mi? Özelliklerini taşır mısınız burcunuzun?
Kötü bir burç olarak bilinir maalesef =( Kısmen taşıyorum..

Taşıdığınız en belirgin özelliği nedir?
Kararsızlık.

Sevdiğiniz şeylerin bir listesini yapsak.
Mesela en sevdiğiniz Yemek?

Ben direk sevmediğimi söylesem daha iyi olacak sanırım çünkü kuru fasulye ve
barbunya dışında bütün yemekleri yerim hatta hiç bilmediğim bir yörenin yemeğini bile yiyebilirim.
İyiymiş =)
Renk?

Yeşil ve maviyi çok severim.
Film?
Lostu severek izlemiştim onun dışında babam ve oğlum, 6. his, etkilendiklerimin
arasındadır.
Sanatçı Ve Müzik
Yıldız Tilbe hastasıyımdır=) Arabesk dışında hepsini dinlerim illa şu diye tutturduğum yok birde yabancı müzik kültürüm pek yoktur.

Arabesk bazen iyidir ama?
Müslüm olmasında =)
Orhan Gencebay’ın dilenci var arşivimde arada onu dinlerim.

Aşık olanlar genellikle müzik türünde arabeski seçermiş. Aşk hayatınıza gelirsek, var mı birisi hayatınızda?
Bence aşk acısı çekenler genellikle arabesk dinlerler =)
Maalesef birisi yok.

Maalesef dediğinize göre hayatınızda artık birisi olsun istiyorsunuz. Yanılıyor muyum?
Sevilmek ve sevmek güzel bir şey kim istemez ki =)

Doğru herkes ister tabii ki =). Peki nasıl birini istersiniz? Beyaz atlı prensiniz nasıl olmalı?
Belki saçma gelecek ama ben birini sıfatlandırmayı sevmem şöyle olmalı böyle olmalı diye bir kalıba sokamam ki. Kişiliği oturmuş birisi olsun yeterlidir.

Yani genellikle insan bir tasarı yapar kafasında. Mesela ben asla
cimri birisiyle olamam. Sizin asla dediğiniz bir şey yok mu? Nefes alsın yeter yani =)

Tabi ki yeterli gelmiyor o kadarı da fiziki olarak demek istemiştim. Kişilikten kastım dürüst olsun, sözünün eri olsun, güvenilir olsun, sadık olsun, Beni taşıyabilecek birisi olsun. Bayanın cimrisinden sorun olmazda erkek olmasın
Nasıl olsa hesap bizlerden değil mi? =)
Yani ama bayanlara ödetenlerde var.
Onlara ben başka bir şey diyorum şimdi ayıp olmasında o erkek olamaz lolliştir.
=)

Peki aşkı nasıl tanımlarsınız?
Aşk başa gelince akıl tatile çıkarmış=) Hakikaten de doğru.

Peki aklınız tatile sık çıkar mı? Yani şıpsevdi misiniz?
Yok hayır şıpsevdi değilimdir çok zor sevebilen biriyimdir.

Peki siz zor birimisiniz?
Sanırım evet

Peki zor abla =). Kendinizi nasıl ifade edersiniz bize. Kişiliğiniz nasıldır?
Dışardan bakıldığında soğuk birisi gibi görünsem de zamanla öyle olmadığım anlaşılır. Sadece ilk başta kişileri uzaktan izlemeyi tercih ederim ilk tanıştığım kişilerle hemen kaynaşamam. Bu huyumu sevmiyorum ama böyleyim =( Kıskancımdır. Sevdiğim kişiyi paylaşmayı sevmem kız yada erkek arkadaşım fark etmez. Kararsızımdır mesela en ufak bir kıyafette bile o renk mi olsun bu renk mi olsun karar veremem.

Yani diyelim ki yakın arkadaşınız siz olmadan program yaptı. Nasıl bir tepkiniz olur? Saçını yolarım falan gibi mi =)
Yok hayır öyle bir kıskançlık değil. Tabii ki de yapabilir illa her görüşmede ben olacağım diye bir kaide yoktur fakat benden fazla ilgi gösterilmesi beni sıkar =(

Bayağı kıskancız. Erkek olsak sanırım dolmuşçu tabiriyle sevdiğiniz kişiye “Ya benimsin ya kara toprağın” dersiniz =)
Yok aslında o kadar değilim yaa =) Eğer tanıdığım kişiyse ve güveniyorsam sorun yok.
Ama gözümde üzerinde olsa ne olacak ki değil mi? Bayanlar hep böyle...
Birde meraklı bir huyum vardır. Sessiz sakin kendi halinde =)
Merak iyidir ama fazlası da zarardır.
Evet fazla merak iyi değil=) Allah’tan aşırı değil benimki

Dedikodu seviyorsunuz o zaman siz?
Yok canım. Merakla dedikoduyu birbirine bağdaştırmayalım. İkisi de farklı şeyler.

Ama sizi dedikoduya davet ediyorum. Mesela forum içersinde ya şu .... da çok canımı sıkıyor yada hiç sevmiyorum dediğiniz bir üyemiz var mı?
Hım… Yok hayır. Öyle bir üyemiz yok. Zaten benim sanal ve reel görüştüğüm ve samimi olduğum üyeler belli onun dışındakilerle görüşmüyorum.
Ama şuan benle ilk kez konuşuyorsunuz =) Bu bir çelişki mi =P
İlk kez konuşuyorum fakat siteden tanıyorum rahatsız edici bir kişilik olmadığınızdan dolayı bir sakınca görmedim.
Aslında herkese asılan bir tipimdir =P
Ben gözünüzden kaçmışım demek ki =) =)
Tabii ki kaçmadı. Yaşlar uymuyor işte ne yapacaksın =)
Benim işim çıktı demeyeceksiniz değil mi? =)
Yok hayır kaçmayacağım bunun bir şaka olduğunu biliyorum
Tabi ki hayır =)
O zaman sana bir tiyo vereyim. Genelde kızlar büyükse erkeklerde yaşlarını büyük söylüyor.
Hym. Ben bu taktiği hiç yapmadım. Çapkınlığa da son verdim. Geç oldu bu tiyo benim için =(
Evet nişanlanmışsın sanırım hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim.

Peki çerezforumla nasıl tanıştınız?
Çerezforumla tanışmam kuzenlerimin sayesinde oldu onlar giriyordu bende nasıl bir yer diye takılırken hoşuma gitti ve üye oldum.
Kuzenler iyi yapmış o zaman =) Sizi tanıma fırsatı bulduk.
=) Teşekkürler. Bence de iyi yapmışlar.

Peki hayatla ilgili biraz konuşursak. Hayatta yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Hayatı parmak uçlarında yürüyen biri değilimdir. Çılgınlık ve atraksiyon bana göre değil aslında ama eski erkek arkadaşımla polisten kaçmıştık onu hiç unutamam.

Neden kaçtınız?
Arabayı durdurmak istedi kimlik kontrolü için arkadaşımda durmadı bastı
gaza kovalamaca oynadık biraz ama benim yüreğime inecekti =(
[Bir gün bu sorulardan biri sıkılıp sana ne diyecek bakalım ne zaman =)
O kişi ben değilim sanırım merak etme=) ]

Yaptığınız işi seviyor musunuz? Yoksa amaçlarınız farklı mıydı hayatta?
Yaptığım işi severek yapıyorum fakat ben bankacılık bölümü mezunuyum
karar verebilirsem bankacı olacağım. Kasımda sınavlar var bakalım başarılı olabilirsem
İnşallah istediğiniz olur.
İnşallah

Geniş bir kavram ama sizin yorumunuzu da merak etmiyor değilim =) Hayat ne ifade ediyor sizin için?
Hayat oyun bence =) msn adresimde böyledir hatta. Herkese roller verilmiş bizlerde o rolleri oynuyoruz.

Zor Şartlar Altında Yapılan Bu Güzel Röportaj İçin Arzum’a Çok Teşekkür Ediyorum

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Arzum sitede ilk tanıdığım çok değer verdiğim insanlığını takdir ettiğim bir arkadaşım.
Hakkında daha çok şey öğrenmemize fırsat verdiği için Arzuma, buna vesile olan idda makamı savcısı :D değerli kardeşim Kafkefe teşekkür ederim..

Suskun

V.I.P
V.I.P
Bu forumda ilk olarak arzumun röportajını okudum.Gençlerin mantıklı ve geleceğini sağlama almak için çalışmalarını her zaman taktir ederim .Benim kızımda ikizler burcu ve onun gel-gitleri beni baya yıpratıyor.Yaşamında herşey gönlünce olsun Arzum Allah yolunu açık bahtını şen yapsın.

arzum

Forum Tutkunu
Herkeze bu güzel yorumu ve temennileri için çok teşekkür ederim.Benim içinde büyük bir zevkti röpotaj için tşk şartlar ne kadar zorlasada çok profosyoneldi sorular doğrusu.