Arthur kimdir ?

Arthur

Üye
AAA2F2B8-10FE-4CC2-813A-65607EF3E95C.jpeg

Arthur - Ersin’i tanıyalım.

Hayırlı geceler cümleten , kendimden birkaç cümleyle beraber ,bahsetmek istiyorum.

İsmim:Ersin 19.02.1995 Bakırköy / İstanbul Doğumluyum biraz delilik var çaktırmayın.
dudakbukus.gif

Memleketim : Kastamonu

Ailem’e gelecek olursak Annem ve Kız kardeşimle birlikte yaşıyorum Babamız canımız rahmetli oldu toprağı bol olsun !

Zemin kaplama ile ilgili ufak çaplı , bir dükkanımız var. Halı - Parke - Perde Duvar kağıdı satışı yapıyoruz.

Evden işe işten eve gelem birisiyim bu kadar yeter , sanırım kafanızı şişirmeden sağdan sağdan kaçayım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Araba da arabanın plakası da güzelmiş @Arthur :D Mail adresinin otomatik spama takılması tereddüt yaratmıştı normal şartlarda direkt bu üyelikleri iptal ediyoruz ama içimden bir ses üyeliği onayla dedi ki sanırım yanılmadım. :D

Her şey düşlediğin gibi olsun, benden bir şeyler gördüm sende :D

Arthur

Üye
Kendinizi guzel ifade etmissiniz. Umarim bundan sonraki hayatin mutlu huzurlu gecer. Butun guzel olan Hersey gonlunce olsun
Teşekkür ederim.
Güzel düşünceleriniz için.
Araba da arabanın plakası da güzelmiş @Arthur :D Mail adresinin otomatik spama takılması tereddüt yaratmıştı normal şartlarda direkt bu üyelikleri iptal ediyoruz ama içimden bir ses üyeliği onayla dedi ki sanırım yanılmadım. :D

Her şey düşlediğin gibi olsun, benden bir şeyler gördüm sende :D
Teşekkür ederim neden öyle spam’a düştü acaba hiçbir fikrim yok mail adresi bile artık forumlardan soğumuş olsa gerek, 2 yıldır yoktum böyle forumlarla çok uğraştım açtım kapattım.
Bugün ilk defa forum için avatar yazdım burası çıktı karşıma, üye oldum bakalım hayırlısı artık