Arkadaşlarınızla yaptığınız maçta ÇÜŞ, OHA gibi kelimeler kullanılmasına nasıl bakıyorsunuz?

Arkadaşlarınızla yaptığınız maçta ÇÜŞ, OHA gibi kelimeler kullanılmas

• Samimiyet durumuna göre değişir, pek de yakın olmadıklarına söyleyebilirsin.

Oy: 0 0.0%
  • Hergün yüzyüze bakıyoruz, ne olursa olsun ayıptır, söylenmez.

Oy: 3 50.0%
  • Samimiyet durumuna göre değişir, çok yakın olduklarına söyleyebilirsin.

Oy: 2 33.3%
  • İnsanlar yoğun konsantre olduğu zaman bu tür tepkiler olabilir, normaldir.

Oy: 2 33.3%

• Toplam katılan
    6

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
kahkaha attım sizin yukarıda yazdığınız sözler çoğu halı saha maçında iltifat katagorisinde kalıyor ,bir daha bu konuda anket açmadan bir iki maça gitmeni tavsiye ederim..:DDD
😀 gelelim konuya 25 senelık antirenör eşi olarak ve 22 senelik futbol oynayan Cocuklar annesi olarak +4 senelik de hakem annesi olarak şimdi sence ben maçlara gitmişmidirim😂 sence😊 yukariya argo söz yazmak bu asla olmayacak birşeş çünkü maçlarda. Agiza alınmayaçak sözler kullanılıyor O öyle çümleler kullanarak anket açmak yakışmaz bana😀

Son düzenleme:

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
😀 gelelim konuya 25 senelık antirenör eşi olarak ve 22 senelik futbol oynayan Cocuklar annesi olarak +4 senelik de hakem annesi olarak şimdi sence ben maçlara gitmişmidirim😂 sence😊 yukariya argo söz yazmak bu asla olmayacak birşeş çünkü maçlarda. Agiza alınmayaçak sözler kullanılıyor O öyle çümleler kullanarak anket açmak yakışmaz bana😀
Herkesin bildiği ama söyleyemediği bir konuda benim anket açmam ne kadar doğru olur:)))) bu konu burada böylece kalsın barim..:DDD