• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ARKADAŞ DEDİK FOS ÇIKTI İKİ GÜN SONRA KENDİNİ BİŞİ SANDI DİYENLER

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Her insanın değmezmiş dediği arkadaşları olmuştur elbet.... her zaman başı sıkıştığında yanında olduğunuz insanlar siz aynı durumdayken yanınızda olmayabilir. siz arkadaşınıza saygı gösterip değer verdiğiniz zaman bi süre fazla önemsemeye başlar sanki siz onun için çok önemliymişsiniz gibi hisseder. oysa insanın karşıdakine gösterdiği saygı ve önem kendine gösterdiği saygıdan ileri gelir ama o bunu farketmez. bazen ihtiyacınız olduğunda ve sizin yardımınıza keyfi gelmediğinde daha sonra kusura bakma ya diye pişkin pişkin cevaplar vermeleri ayrı bi sinir durumdur zaten. o zaman vereceğiniz tek cevap kusura bakma ama gerçekten hiç önemli değil bence sen kendini fazla önemsiyorsun olmalı ki insanlar yerini ve haddini bilmeli aslında en güzeli böle şeylerin hiç yaşanmaması elbette ama insanlara bazen yerini, sınırını haddini ve kendini çok fazla önemsediğini hatırlatmak gerek. ve bazen de beni kaybetmeyi seçeni ben kazanmak için uğraşmam deyip boşvermek gerek ya da bazen hayata bi reklam arası vermek gerek :))

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
arkadaslarimi hatta okul arkadaslarimi yillarca aradim gittim ziyaret ettim ama onlar beni bir kere bile aramadi
arkadasliklari bu kadar iste
en iyi arkadas 2-yada 3 saglam olani her zaman seni ariyani hal hatir sorani sadece gördügü zaman oooooooo
nasilsin bakalim baya oldu görüsmeyeli diyen arkadasa hic cevap vermek zorunda degilsiniz