Araz...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ahh araz ah araz yine yoksun araz...araz yine arazi oldu galiba .ama yok yok geldim .hayatın alışılagelmiş r utinlerinden kurtulup önüme bakmaya çalışıyorum ama yine ayağım takiliveriyor.tam dusecegim diyorum bir sebep hep beni ayakta tutuyor o sebep de olmasa çoktan yakmistim gemileri.

sağlıcakla kal...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
günler geçiyor hızla..hayatın içinde bir yerlerde nereye gideceğimi bilmeden yürüyorum.tüm hengameler iiicnnde minik bi ele tutunuveriyorum. dussem biliyorum ki o minik eller tutacak beni ,çünkü o benden daha güçlü,çünkü o benden daha günahsız ,çünkü o benden aldirissiz.yine de bir yerlere bi gulumseme bırakıyorum.olmadan olmaz çünkü ...

he bir de ne diyorduk sevgiyle kal...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
insanlar söyledikleri yalanın bir gun ortaya çıkacağı ihtimalini göze almadan ne kadar da kolay yalan soyleyebiliyorlar...neyse at gozluklerimi çıkardım daha rahat görebiliyorum gerçekleri.bu kez kendime çok iyi geldim öyle bir silkelenme ki aklım uçup gittiği yerden geri döndü. bu konuda yardımcı olan dostumun tek bir sözü yetti beni kendime getirmeye.

her şey güzel olacak insallah kendimi çok iyi hissediyorum .bu hafta oğlumun ertelenmiş dogum günü de var daha da iyihissediyorum.cenazeler düğünler derken iki buçuk ay gecikmeli olsa da bu hafta olacak insallah.her şey yolunda sevgili günlük.aklimla başım arasındaki koordinasyonu sagladigimdan beri her şey daha da yolunda.bu hafta @nazenin mden de guzel haberleri aldik mi her sey daha guzel olacak.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
en son dogum gününden bahsetmisken detayları biraz açalım.öyle güzel öyle güzel hazırladık ki eşimle her şeyi... tıpkı inci tanesi gibi özenle yerlestirdik her şeyi.hazırlandıktan sonra dokunmaya kiyamadik.misafirler geldi okuldan arkadaşlar akrabalar ailem çocuklar... güzel başladı ama güzel gitmedi.yegenimin gözüne ampulden düşen cam parçası girdi apar topar doktora götürdüler...

neyse ki yüzeysel bir yirtikmis.ama o bekleme süreci çok sancılı idi.tabi akşam oldu geçen süre zarfında ve öyle ayak üstü bir şeyler yenildi herkes evine döndü.çocuğa üzüldüm oğlum da ilk dogum gününü kkutlayamadi ona üzüldüm.boyle ışte...ne diyoruz tabi önce sağlık .seneye tekrar yaparız insallah.

bana gelecek olursak iyiyim.yüksek bir tempo ile ikinci döneme başladık her ne kadar sabaha uyanmak zor olsa da alisacagim . umarım ☺mutlu hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum.alakasız ve gereksiz insanları yok sayıyorum.ne kadar önemsiz olduklarını bilmeden devam edebilirler hayatına.sağlıcakla kal...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
iki ayı geçmiş yine yazmaya li.anlatacak pek de farklı bir sey yok ama öyle bahsedelim bakalım.her şey ayarında özlemleri hasretleri saymazsak tabi.bu arada ilk dersim bosmus alışamadım bu yeni programa neyse o vesile ile bir bardak çay içmiş olayım.he ozlem diyordum evet evet annemi çok ozledim nasıl hasret kapladı her yanımı anlatamam .gidemiyorum da ne olacak böyle bilmiyorum.ozlem dışında her şey iyi oğlumla güzel vakitler geçiriyoruz .çok yoruyor çok aksi ve inatçı bir çocuk kime çekti ki bu anlamadim ☺☺☺neyse canı sağ olsun yeter.sağlıcakla kal.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
merhabaaaaa:)
merak etme birikmedi birikmedi öyle bir selam cakıp gideyim dedim:)
cok gezdik,çok tatil yaptık, oglan da büyüdü ama hala yerinde durmak bilmiyor
ben de iyiyim saglık dersen aman ona bin şükür.gitsin de gelmesin artık.anladım ki bu hayatta ilaçlardan daha cok iyileştirici özelliği olan seyler varmış.minnak ellerini seveyim sevgi pıtırcıgım sensın benim ilacım.
cav cavvvvv