Antalya'da Sulara Zehir Atıldı İddası

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ormanları yaktılar doymadılar şimdi de böyle bir iddia atılmış iddiaya marketlere insanlar su almaya gidiyor konu hakkında bir bilgiye rastlamadım bana göre insanları galayena getirmek için yapılmış bir eylem Bu konu da bir duyum alan var mı acaba?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bugün öğle sıralarında televizyon açtım eve de yeni geldim duymadım doğrusu ben bu haberi, şaşırdım şimdi.
Ben de markette duydum kız bana telefondan yazıyı gösterdi bence uydurma ama millet markete su almaya koşuyor buranın suyu Alara çayından geliyor ben pek zannetmiyorum zaten ama epey yayılmış gibi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alanya diye küçük bir haber var şimdi baktım ama Antalya ile ilgili bir haber göremedim. Alanya ile ilgili bir iddia atılmış ortaya sonra yalanlanmış.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Alanya diye küçük bir haber var şimdi baktım ama Antalya ile ilgili bir haber göremedim. Alanya ile ilgili bir iddia atılmış ortaya sonra yalanlanmış.
Evet iddia ama insanlar epey paniklemiş hızla yayılmış Manavgattan duyuru yapıldı demişler bir de ben dediğim gibi kulak asmadım öyle bir şey olsa suları keserlerdi zaten;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu bir yanlış anlama ya da asparagas bir haberdir büyük ihtimalle ya, yoksa uyarı yapılırdı böyle bir durum aşırı ciddi çünkü.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Delinin biri ortaya bir laf atıyor suçlular para kazanıyor sonrada yalanliyorlar 🤣