• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Anneye Mektup

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Anne
Sana anlatacak o kadar cok seylerim olduki.
Hani diyorum bazen bir kerecik gelsende dertlese bilsek seninle,eskisi gibi ana kiz.Bazen neden gittigini anlayamiyorum,ya da anlamak istemiyorum.Sen gittikden sonra pek cok seyler degisti benim hayatimda,Babam degisti onunla olan diyalogumuz degisti,asil ben degistim Anne.Senin bildigin o mutlu ve neseli vurdum duymaz kizin yok artik,daha cok dalgin huzunleri bencilce kendine sahiplenmis ama bir o kadarda sevgiye hasret bir kizin var artik.Seni cok ozluyorum Anne.Biliyormusun Anne sen hep benim icin bu kiz uzuntuden hasta oldu derdin,ben ise inanmazdim sana nereden cikariyorsun bunlari Anne derdim,ama yanilmisim sen hakliymissin Anne herzaman oldugu gibi.Simdi yanimda olsan belki hic hastalanmazdim.Aslinda sen gittikden sonra,beni o acilarin,hasretlerin,uzuntulerin,ozlemlerin daha cok hayata bagladigini anladim Anne,ama bir tek eksigim var o da sensin.Sirf senin yokluguna alisamadim sanirim alisamayacagimda,hatta zaman gectikce sana olan ozlemim dahada artiyor.Gonlum cok yorgun artik Anne.Sen simdi daha ne yorgunlugu bu onunde cok zaman var yasanacak diyeceksin biliyorum haklisinda aslinda,fakat yorgun ve sevgiye muhtac bir gonul ne kadar dayana bilirki,sen olsaydin belki bu kadar yorgun olmazdi degilmi Anne? <******>
Istemedende olsa ben simdilik ayrilmaliyim senden.Biliyorsun yapacak cok islerim var,ama gene gelecegim Anne uzulme.Simdilik seni hasretle o pamuk yanaklarindan opuyorum gorusmek uzere diyorum....

Kizin..