Annemin Gelini Olur musun ? Alıntıları -Tanıtımı

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Annemin Gelini Olur musun ? Kitap
Annemin gelini olur musun? kitabı aşırı özgüvenli ,hayatın tadını çıkarmak isteyen , çapkın bir delikanlı ile sürekli mantığı ile hareket eden bir kızın hikayesini anlatıyor ..Bütünüyle bir Türk Romantik komedi kitabı çok basit bir dil kullanılmış basit eğlenceli bir kitap ..Sert eleştire bilirdim ama bu kitabın yazarının henüz 16 yaşında olduğunu öğrenmem beni hem çok şaşırttı hemde fikrimi çok değiştirdi .Anladığım kadarı ile küçük yazarımız önce internette yazmaya başlamış bu eğlenceli komedi çok ilgi görmeye başlayınca kitap haline getirilmiş ..Bu yaştaki birine göre oldukça başarılı ..En çok satanlar listesine girmesinin bunda da payı vardır diye düşünüyorum .

Kitabı hala okuyorum ama yinede beni eğlendiren bir kaç bölümü de paylaşmak istedim ..Sözü fazla uzatmıyorum Nilay Keskin (Özlem Türk) e başarılarının devamı diliyor ve ilerde çok başarılı bir yazar olacağını düşündüğümü de söylemek istiyorum .:)

hr9e5p4.jpg

KbdDRaC.jpg

2y0dQpZ.png

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
İlginç bir kitap olmalı. Yazarın 16 yaşında olduğunu bilmese miydim acaba. :) Yine de önce bir kitap reyonunda ayak üstü incelemek üzere not aldım.

Ben kitabı bir arkadaşın önerisi üzerine almıştım .Ne yalan söyleyeyim başlarında bu ne ya şeklinde kaldırıp attım diyebilirim daha sonra yazarını öğrendikten sonra merak edip kusurlarını göz ardı edip yeniden başladım itiraf edeyim bazı bölümlerinde baya da kahkalarla da güldüm ..Bu kitaba fazlada eleştiri de getirmek istemiyorum ..bir yaşın bile insanın düşüncelerin de ne kadar faklılık yarattığını bakış açımızı ne kadar olgunlaştırdığını kendimden biliyorum ..İlerde bu yetenekli kızımızın çok daha iyi kitaplarını okuyacağımızı ümit ediyorum :)

OBir

MEB
Özel üye
İkinci yorum, kitabı reyonda incelemek yerine almanın daha mantıklı olacağına ikna etti beni. :)

Hem Son zamanlarda okuduğum ağır kitaplardan başımı kaldırıp nefes almış olurum. :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Annemin Gelini Olur musun ? Kitap

hr9e5p4.jpg

Kız benim tam tersimmiş ya :P Tam annelerin istediği gelinim, eve her gidişimde annemin arkadaşları falan hissettiriyorlar sağolsunlar ama oğullarında iş yok :D

Kitaba gelirsek, 13 yaşında başladığım romanı hatırlattı bana, 50-60 sayfa yazmıştım evde dolaplardan birinde duruyordur hala.. Tam ergen hikayesiydi :D Bu kitaplar basılmadan editörlerin elinden de bir geçiyor diye biliyorum ama o yaşta biri için gayet güzel yine de, ileriye dönük özgüven de oluşturur. Başarılı bir yazar olur umarım :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Kız benim tam tersimmiş ya :P Tam annelerin istediği gelinim, eve her gidişimde annemin arkadaşları falan hissettiriyorlar sağolsunlar ama oğullarında iş yok :D

Kitaba gelirsek, 13 yaşında başladığım romanı hatırlattı bana, 50-60 sayfa yazmıştım evde dolaplardan birinde duruyordur hala.. Tam ergen hikayesiydi :D Bu kitaplar basılmadan editörlerin elinden de bir geçiyor diye biliyorum ama o yaşta biri için gayet güzel yine de, ileriye dönük özgüven de oluşturur. Başarılı bir yazar olur umarım :)

Valla ben ilk okuduğuma ya başladığımda nehir kitaba kaçmış dedim ama :P

Buda daha çok bir ergen hikayesi zaten ...