Anne Hemşire Diye Çocuğun Velayetinin Babaya Verilmesi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu da oldu anne hemşire diye çocuğun kronik rahatsızlığı var diye çocuğun velayeti babaya verildi
Peki bu karar ne kadar adildi
Sırf anne hemşire diye çocuğundan ayrılması gerekir miydi bu tartışılır

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Sadece anne hemşire diye çocuğun velayetinin anneye verilnesini fazla inandırıcı bulmadım.Başka nedenleride olması gerekir.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bende kaderkatibi ne katılıyorum bence sadece hemşire diye verilmemiştir çocuğun kronik hastalığı var ve bakım gerektiren bir şey bu belki annesi ilgilenemediği için velayet babasına verilmiştir. Ayrıca haberlerde okumuştum hemşireler korona olsalar dahi çalışmaya devam ediyorlarmış çok zor şartlar altında çalışıyorlar

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ne kadar vicdansızca bir karar bu böyle. Ne yani sağlıkçı olmak gakında suçmu denecek. Risk faktörü fazla diye. Söylenecek yazacak o kadar çokkk şey var ama susuyorum.
Maalesef öyle canım çocuk ta kronik hasta ama annesininden koparılmasını haklı bulmuyorum yine de bunu da en iyi anne olan biri anlardı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslindaa anne baba fark etmez bana göre velayetin kime verildigi degil önemli olan cocugun gelecegini saglamak guzel bakmaktirr anne bana anlastigi surece aralarinda hic sorun olmaz burada oluyor böyle seyler cocuk ufakta olsa verilmeyince verilmiyorum ama arstiliyor bunlara calisma sartlarida bakiliyor bu drlar icinde gecerli bazi is yerleri icinde heleki saglikcilar nerde ise 24 saat gece gunduz bu durumda cocuk ne yapar

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Belki sizlerden kendiniz için haklı olabilirsiniz ama bir de şu var
Sırf bir taraf zengin diye çocuğun velayetini ona veriyorlar neymiş rahat edermiş ,lüks okullarda okurmuş ama çocuğun ne düşündüğünü nerde mutlu olduğunu kimse bakmıyor ,belki okuyup deyim yerindeyse adam oluyor ama mutsuz bir çocuk olarak yetişiyor
Mahkemeler hiç bir zaman bunu hesaba katmıyor
Bu da başka bir bakış acısı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
aslinda evet zenginlikk rolu var burda mesala elde rapor varsa cocuk konusa biliyorsa pisikoloklar cocugu konustururr belli bir yasa kadar anneye veriliyor baba ona gereken nafakayi öderr ama bazi anneler malesefki :((( zevki keyfi icin cocuklari kabul etmiyorrr en acisida buu